999 rezultate për

cakaj

Del videoja, Gent Cakaj pret që t’i hapi derën e makinës gruaja në moshë (VIDEO) Sot Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka marrë pjesë në ceremoninë e marrjes së kryesisë së OSBE-së nga Shqipëria
Cakaj i "hakërrehet" Vuçiçit: Skandaloze propaganda e Millosheviçit Dënimi me dy vite burg i ish-ministrit të Administrimit të Pushtetit Lokal, Ivan Todosijeviq nga Gjykata e Prishtinës k
Gent Cakaj bën prapakthehu, nuk "jep mend" vetëm vetë Agjenda e konferencës mbarëkombëtare që do të mbahet ditën e sotme, duket se ka pasur një ndryshim. Ndryshe nga prog
Më në fund! Lajm i mirë për shqiptarët në UIqin Këshilli i Ministrave të Shqipërisë, me nismë të Ministrisë për Evropën dhe Punët e Jashtme ka vendosur për hapjen e Kon
"Ose është i çmendur ose pi të bardhë": Mustafa Nano zbulon rekordin e Gent Cakajt Agjenda e konferencës mbarëkombëtare që do të mbahet më 25 nëntor ka tërhequr vëmendjen e drejtuesit të emisionit “Provo
Serbët sulmojnë Cakajn pasi tha se vranë 12 mijë shqiptarë: Të kërkoni falje! “Ky është një falsifikim i ngjarjeve në Kosovë, dhe për këtë arsye pres kërkimfaljen e Qeverisë së Republikës së Shqipër
Ikën Cakaj e Shahini! Fitorja e Albin Kurti ndryshon qeverinë e Ramës? Muaj më parë emërimi i dy shtetasve shqiptarë nga Kosova në qeverinë Rama, Cakaj për ministrinë e Jashtme dhe Shahini pë
Gent Cakaj i përgjigjet VV për Baton Haxhiun dhe ndarjen e Kosovës Gent Cakaj, ministër në detyrë për Evropë dhe Punë të Jashtme të Shqipërisë, në emisionin Pressing ka folur ekskluzivish
Gent Cakaj: Këto janë 3 arsyet pse ika nga Vetëvendosja Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka folur për karrierën e tij politike në Kosovë. Në një intervistë në emision
Rama dhe Cakaj kundërshtojnë njëri-tjetrin për Kosovën: Nuk besoj asnjë deklaratë! Kryeministri Edi Rama mbrëmë ka kundërshtuar hapur ministrin Cakaj për një deklaratë të dhënë nga ky i fundit për futjen
Cakaj: Ne ikim, por s'na lenë gjermanët Ministri në detyrë për Punët e Jashtme, Gent Cakaj kur pyet se pse qeveria nuk dha dorëheqjen pas dështimit me hapjen e
"Nxirre jashtë atë klysh", shqiptarët e Kosovës "masakrojnë" Cakajn në emision pas çështjes së Alvin Berishës (FOTO LAJM) Shqiptarët e Kosovës nuk e kanë pritur mirë një intervistë të ministrit në detyrë Punët e Jashtmë, Gent Cakaj. Teksa ish
Cakaj ministër "hije", asnjë fjalë në konferencën 90 minutëshe me Ramën Ditën e sotme kryeministri Edi Rama bashkë me ministrin e Jashtëm Cakaj dhanë një deklaratë për mediat pas refuzimit të
Haradinaj: Gent Cakaj ka punuar kundër Kosovës Haradinaj është shprehur se ministri i Jashtëm në detyrë i Shqipërisë, Gent Cakaj, ka punuar kundër interesave të Kosovë
A do ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut? Përgjigjet Cakaj Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë Gent Cakaj, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin
Adhuruesi i Millosheviçit merr Nobel, Gent Cakaj: E turpshme! Sot u ndanë cmimet Nobel për letërsinë dhe u nda mes shkrimatëve polakes Olga Tokarczuk dhe austriakut Peter Handke, për
Pritet të jetë kryeministri i ri i Kosovës, "thagma" e Albin Kurtit ndaj Ramës dhe Cakajt: Nuk janë patriotë (VIDEO) Albin Kurti pritet të jetë kryemnistri i ri i Kosovës nisur nga numri më i madh i votave të marra nëse kësaj radhe do të
Gent Cakaj: Finlanda, vendim pozitiv për Shqipërinë në tetor “Finlanda është mbështetëse për një vendim pozitiv për Shqipërinë në tetor dhe po angazhohet drejtpërdrejtë në punën për
Lila sulmon Gent Cakajn për pasaportat: Na dekoruan, pastaj na ç'dekoruan Andi Lila, futbollisti i Tiranës dhe njëherazi kryetari i Sindikatës së Futbollistëve, tregoi në emisionin "Procesi Spor
Gent Cakaj bën gafën teksa uron shenjtërimin e Nënë Terezës (FOTO LAJM) Sot është shënuar 3 vjetori i shenjtërimit të Nënë Terezës, shqiptares së madhe dhe humanists me përmasa të njohjes në m