999 rezultate për

cagliarit

Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventusi ka zhbllokuar rezultatin ndaj Cagliarit. Një asist i Moratas është kthyer në gol nga Cristiano Ronaldo në minu
Godin shënon golin e parë me fanellën e Cagliarit (VIDEO) Po luhet në këto momente ndeshja mes Atalantës dhe Cagliarit, e vlefshme për javën e tretë në kampionatin italian. Be
Interi i thotë "JO" ofertës së Cagliarit për Nainggolan, belgu kthehet në Milano Interi i thotë jo ofertës së parë të Cagliarit për Radja Nainggolan dhe rikthen në bazë mesfushorin belg. Këtë të ma
Juventusi me 9 mungesa ndaj Cagliarit, do të debutojë sulmuesi shqiptar Lojtari shqiptar, Giacomo Vrioni është thirrur përsëri nga Maurizio Sarri për ndeshjen kundër Cagliarit sonte. Trajne
Skuadra e Serie A refuzon të marrë pagën e prillit Në Itali nuk u arrit një marrëveshje në lidhje me ndalesën e pagave të lojtarëve për muajt që nuk u luajt futboll, por d
Interi dështon dhe ndaj Cagliarit, Martinez e mbyll me të kuq (VIDEO) Interi nuk ka mundur të marr më shumë se një barazim 1-1 ndaj Cagliarit. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me lo
Inter e mbyll pjesën e parë në epërsi ndaj Cagliarit, Young debuton me asist (VIDEO) Interi e ka mbyllur në avantazhin 1-0 pjesën e parë ndaj Cagliarit falë golit të Martinez i cili realizoi me kokë falë a
Interi rrit presionin për Eriksen, Tottenham rrit vlerën Zikaltrit duan të llogarisin në shërbimet e Christian Eriksenin për ndeshjen e së dielës ndaj Cagliarit Interi e ka r
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim oa gola, Milani ja ka dalë të zhbllokojeë rezultatin në sekondat e parë të pje
Man United vëzhgoi nga afër dy futbollistë të Juventusit në ndeshjan ndaj Cagliarit Manchester United është duke përcjell disa përforcime të mundshme nga Juventus. Përfaqësues të "Red Devils" kanë qenë
Ronaldo magjik, hat-trick ndaj Cagliarit (VIDEO) Cristiano Ronaldo e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme vitin 2020. Portugezi ka kompletuar 3 golëshin e tij pë
Ronaldo ka një stimul më tepër për të shënuar ndaj Cagliarit Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka një motiv shtesë për të shënuar gol në duelin e sotëm ndaj Cagliarit në Serie A.
Nuk e lejnë të festojë, Tare shpërthen ndaj stafit: Mos më çaj trapin (VIDEO) Igli Tare ka festuar i gëzuar dhe i inatosur njëkohësisht fitoren ndaj Cagliarit 1-2 në 5 minutat e fundit shtesë. Ai
Cagliari surpriza e këtij sezoni në Seria A, mposht Atalantën e Gjimshitit (VIDEO) Cagliarit mposhti Atalantën me rezultatin 2-0 në transfertë. Sardët me fitoren e sotme arritën në kuotën e 21 pikëve dhe
Juventusi transferon sulmuesin e talentuar në ditën e fundit të merkatos Juventusi ka nënshkruar zyrtarisht me sulmuesin e Cagliarit Han Kwang-song duke e huazuar atë me mundësi blerje Han ë
U la jashtë nga Conte, Nainggolan befason me skudrën e re E ardhmja e Radja Nainggolan mund të jetë në Itali, por larg Interit. Mesfushori do të largohet nga Inter së bashku m
E kërkuan të gjithë, por e merr Interi Nicolo Barella ka arritur marrëveshje me Interin dhe mungon vetëm zyrtarizimi që ai të bëhet lojtar i zikaltërve. Tak
Roma fiton përballë Cagliarit, "dridhet" Milani (VIDEO) Roma e Ranierit mund të gëzojë. Momentalisht është në Champions League, pasi sapo ka parakaluar Milanin dhe Atalantan, d
Balotelli kërcënon Bonuccin për yllin Kean (FOTO LAJM) Mario Balotelli ka thënë se Leonardo Bonucci është njeriu me fat që ai nuk ishte aty kur mbrojtësi italian tha se Moise
Thirrje raciste drejt talentit të Juventusit, yjet botërorë i dalin në mbrojtje Paul Pogba, Raheem Sterling dhe Memphis Depay janë në mesin e yjeve që i kanë dalë në mbrojtje sulmuesit të Juventusit,