999 rezultate për

caci

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë aktorja e dashur (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë aktorja e njohur shqiptare Valentina Caci. Lajmin e bën të ditur Zamira Kita në në një postim në Facebo
Skenar siçilian, si u ekzekutua i tmerrshmi i Vlorës me 50 plumba në Durrës Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me atentatin mafioz të ndodhur në Durrës, ku u vranë Edison Harizaj, miku i Emilja
U qëlluan në atentat mafioz, vdes edhe Genc Caci shoku i "Edison faqe djegurit" Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës Genc Caci, i plagosuri në vrasjen e mbrëmjes së djeshme në Durrës. Caci u plag
Të shoqëruar 10 veta, por kush e vrau mikun e Shullazit Atentati që tronditi Durrësin mbrëmjen e djeshme, vijon të mbetet një mister se kush e kreu. Nga rreth 15 plumba të
Atentati i Durrësit: 10 të shoqëruar në polici, si u qëllua me breshëri miku i Shullazit Atentati që tronditi Durrësin mbrëmjen e djeshme, vijon të mbetet një mister se kush e kreu. Nga rreth 30 plumba të
E lidhur apo beqare, Luzja e Portokallisë do t'ju shkrijë së qeshuri Renata Caci e njohur ndryshe si "Luzja e Portokallisë" ka folur për herë të parë në lidhje me jetën e saj personale.
Këto kompetenca do t’i ketë Asocacioni Si do të mund të dukej Asociacioni i Komunave serbe, e cila, siç paralajmërohet, në mënyrë të pavarur e pa i pyetur inst
Modelja dhe këngëtari janë zënë dhe nuk flasin prej dy muajsh Ata kanë qenë një grup vajzash dhe djemsh që këtë verë mund të themi se e kanë kaluar çdo moment bashkë. Instagram-i i t
Kroacia shkarkon trajnerin e saj Kroacia nuk ka arritur të triumfojë në ndeshjen e parafundit të kualifikueseve për botërorin “Rusia 2018”. Kroatët ka
Trajneri i Kroacisë me fjalë të mëdha për Kosovën Ante Cacic ka vetëm fjalë të mira për Kombëtaren e Kosovës, para ndeshjes së nesërme në kuadër të kualifikimeve për Kupë
Trajneri i Kroacisë flet për të ardhmen e Perisiç Trajneri i Kroacisë Ante Cacic nuk mendon se Ivan Perisic do të lëvizë këtë verë. Anësori i Interit ka qenë i lidhur
Çaçiç: Jam shumë i kënaqur Trajneri i Kroacisë, Ante Çaçiç ka folur pas fitores ndaj Kosovës. Ai u shpreh i lumtur për trepikëshin e arritur në “L
Cacic: Kosova mund t’i befasojë të gjithë Trajneri kroat, Ante Cacic, ka thënë që Kosova do të jetë njëra prej përfaqësueseve që mund të kualifikohet në Kampionat
Çaçiç "me dhimbje koke" nga mungesat, i trembet Kosovës Kroacia do të luajë nesër në mbrëmje ndaj Kosovës, teksa do të mbërrijë në Shkodër me një skuadër të përgjysmuar.
Cacic: Kosova është më poshtë se ne Trajneri i Kroacisë, Ante Cacic, ka folur sërish mbi lëndimet e shumta që ka kombëtarja e tij. Luka Modricit, Dejan L
Trajneri i Kroacisë i trembet "Loro Boriçit" dhe ... Bernard Berishës Trajneri i kombëtares së Kroacisë, Ante Çaçiç, tregon respekt për kombëtaren e Kosovës, ndërkohë që është shprehur se i
Vuçiç me dy fytyra: Asociacion në Kosovë, por jo në Luginë Qeveria e Serbisë ka kundërshtuar me forcë asociacionin e komunave me popullsi shqiptare në Luginë të Preshevës. Krye
KOMENT/ “Nanoistët”, sërish kokëçarje për Ramën Koment nga Albeu.com - Që nga ardhja në krye të Partisë Socialiste në verën e vitit 2005, Edi Rama ka mundur të largojë
Shfaqet Dritan Prifti, nxjerr kandidatin e tij në Fier Në muajin mars, portali Albeu.com do të paralajmëronte një marrëveshje mes Dritan Priftit dhe Skëndër Gjinushit pas taki
Dy vjet burg për “të burgosurin simpatik” (FOTO LAJM) Jeremy Meeks është nga ata të burgosur me fat të jashtëzakonshëm, pasi u bë model për shkak të pamjes së tij të jashtme