999 rezultate për

busquets

Humbja ndaj Cadiz, Busquets kritikon katalanasit Bacelona humbi ndeshjen ndaj Cadiz CF në kuadër të xhiros së 12-të të La Ligas. Barça krijoi raste të mira për rikthi
Cadiz CF – Barcelona, formacionet zyrtara Sot do të luhet ndeshja ndërmjet Cadiz CF dhe Barcelona, në kuadër të xhiros së 12-të të La Ligas. ‘Blaugranët’ nuk k
Barcelona pa 4 titullarë, formacionet e mundshme Atl Madrid-Barça (FOTO LAJM) Coutinho ka lënë pas dëmtimin dhe do të jetë i gatshëm për supersfidën ndaj Atl Madrid. Por te Barcelona do të mungoj
Konfirmohet dëmtimi i Busquets, ky pritet të jetë formacioni i katalanasve ndaj Atleticos (FOTO LAJM) Mesfushori i Barcelonës, Sergio Busquets, i cili pësoi një dëmtim në gju të shtunën e kaluar në barazimin 1-1 mes Zvicrë
Spaja konfirmon dëmtimin e Sergio Busquets, nuk dihet sa do të mungojë Ka qenë një mbrëmje për t’u harruar ajo e djeshmja për Spanjën. Iberikët u ndalën nga Zvicra (1-1), në ndeshjen e vlefsh
Sot "El Clasico"/ Formacionet e mundshme të sfidës së madhe Sot me fillim nga ora 16:00, Barcelona dhe Reali do të takohen në “Camp Nou” për klasiken e tyre. Ky takim do t’i tak
Nuk ka surpriza, lista e Spanjës publikohet në mënyrën e pazakontë (VIDEO) Trajneri i Spanjës, Luis Enrique, ka bërë publike pak çaste më parë listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet e ard
Pas gjysmë ore takim me Busquets merret vendimi nga Koeman Ronald Koeman po vazhdon bisedimet me të gjithë lojtarët e Barcelonës të cilëve po ua tregon individualisht planet e tij
Takim Koeman - Busquets, zhvillime të reja nga Barcelona Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman ka diskutuar me mesfushorin Sergio Busquets. Pas diskutimeve me Luis Suarez
Busquets pesimist: Vështirë që La Liga të rifillojë Sergio Busquets ka dhënë mendimet e tij mbi rifillimin e mundshëm të sezonit. Në Spanjë sikur në shumë vende të Evrop
Busquets pas barazimit: Ishte e pamundur të gjeje hapësirë te Napoli Sergio Busquets ka thënë se ka qenë e pamundur që Barcelona të gjente hapësira në mbrojtjen e Napolit. Busquets gjith
Valverde apo Setien? Mesfushori veteran i Barcelonës jep këtë përgjigje Sergio Busquets mendon se Barcelona i ka të gjitha mundësitë për t’i fituar trofetë në këtë sezon dhe vlerëson punën e b
Dhurata e Busquets për trajnerin Setien para se të vinte në "Camp Nou" Sergio Busquets i kishte bërë një dhuratë trajnerit të ri të Barcelonës, Quique Setien. Barcelona ishte mposhtur nga
Cesemiro zbulon lojtarin më të rëndësishëm të Barcelonës Mesfushori i Real Madrid, Casemiro ka dhënë një intervistë të gjatë për “Libero”, ku përveç karrierës së tij iu përgjigj
Bacelona duhet të bëjë pa veteranin e mesfushës ndaj Atletico Madridit Sergio Busquets do të mungojë për ndeshjen derbi të Barcelonës kundër Atletico Madridit në Wanda Metropolitano, për shka
Busquets: Nuk di çfarë të them Mesfushori i Barcelonës ka mbetur pas fajlë pas pëfundimit të ndeshjes me Liverpool, ku skaudra e tij nuk arritit të pre
Busquets: Jemi mësuar me këto gjëra të Messit Këtë javë u zbulua se Lionel Messi është duke u përballur me një lëndim që prej para Krishtlindjes, por bashkëlojtari i
Foamacionet zyrtare, Barça - Lyon : Barcelona kërkon vetëm fitoren Barcelona është gati për përballjen e dytë ndaj Lyon për 1/8 e Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë përfundoi me rezul
Simulimi epik i dyshes Busquets-Cillessen, po bën namin në rrjetet sociale (VIDEO) Barcelona humbi në transfertë 2-1 ndaj Levantes në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Por për të rikthyer humorin tifo
Iniesta rikthehet te Barcelona si vizitor, takohet me yjet e ekipit (FOTO LAJM) Andres Iniesta legjenda e Barcelonës, është rikthyer ne ekipin ku u bë i famshëm jo si lojtar këtë herë por si vizior sh