999 rezultate për

bushi

Bushi: E vendosëm Spanjën në vështirësi, por ishim të pafat Kombëtarja e Shpresave u mposhjt nga Spanja me shifrat minimale 1-0 në sfidën e zhvilluar në “Selman Stërmasi”. Trajneri
Bushi i rrëmben talentin Panuçit Giaçomo Vrioni u grumbullua nga trajneri Christian Panuçi për ndeshjen miqësore ndaj Jordanisë, por që nuk u aktivizua p
Shqipëri-Spanjë, Bushi tregon formulën fituese Kombëtarja e shpresavë do të luajë këtë të enjtë ndeshjen ndaj Spanjës së “Selman Stërmasi”. Trajneri i Shqipërisë U-21,
Oficer Nuhu këmbëngul: Ka pamje filmike të Taulant Ballës dhe Artur Bushit Në një intervistë për emisionin ‘Kjo Javë’ ish oficeri Emiljano Nuhu, foli nga arratia pas deklaratave të SHÇBA-së, në l
Tre gratë, me të cilat Rama i mbylli "gojën" Xhisela Malokut Për të mbrojtur dhunuesin Rexhep Rraja dhe deputetët socialistë Taulant Balla e Rrahman Rraja, dhe Kryebashkiakun e Kruj
Qytetarët mbushin sheshin “Skënderbej”, shfaqje muzikore dhe akrobaci në ajër Sheshi “Skënderbej” ia ka dalë të kthehet në një qendër të madhe eventesh artistike. Pas një vere të mbushur me spektakl
Denoncim me emër e mbiemër: Kush janë fiset që drejtojnë drogën në Krujë Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një denoncim të ri në faqen e tij të Facebook. "Kreu i Bashkisë së Krujës Ar
Arrestohet "Ivani i tmerrshëm", mbushi Turqinë me kokainë Autoritetet turke në Antalia kanë arrestuar një person të shumëkërkuar për trafik narkotikësh. Bëhet fjalë për shtet
"Sonte do të të provoj shefi", arrestohet Shpëtimi që mbushi Maqedoninë me prostituta Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasi Shpëtim Cekrezi i cili akuzohet për shfrytëzim porstitucioni. Ai u den
Furnizonin Europën me drogë, kush ishin drejtuesit dhe roli i dy femrave në grup (VIDEO) Detaje të reja bëhen me dije lidhur me aksionin ndërkombëtar mbyllur një ditë më parë, ku u goditën dy grupe shqiptare q
Foto me VIP-a, kush është Shpëtimi që mbushi lokalet e Maqedonisë me prostituta nga Shqipëria (FOTO LAJM) Një shoqatë artistike është zbuluar dhe demaskuar nga emisioni "Fiks Fare" ditën e djeshme, në të cilën rekrutoheshin fe
Dora e Bushit në dorën e Mishele Obamas, të gjithë për këtë veprim po flasin (VIDEO) Edhe pse parti të ndryshme familja e Obamës me familjen e Bush kanë marrëdhënie shumë të mira e kjo u duk në ceremoninë
Tragjedia në familjen shqiptare, babë e bir gjejnë vdekjen në aksident Aksidenti i rëndë në Ontario, Kanada këtë të dielë la të vdekur midis 4 personave, edhe dy shqiptarë. Fatos Metko, 45
Aksidenti tragjik në Kanada, kush është shqiptari që humbi jetën Aksidenti i rëndë në Ontario, Kanada këtë të dielë la të vdekur midis 4 personave, edhe dy shqiptarë. Fatos Metko, 45
Arthur: Neymar më mbushi mendjen që të shkoja në Barcelonë Arthur ka treguar sesi bashkatdhetari i tij, Neymar, e kishte shtyrë t’i bashkohej klubit të Barcelonë. “Fola me Neym
Bëmat me Modriçin dhe miqësia me Perisiçin, rrëfehet kroati i Flamurtarit Bushiç: Daliç më ka dashur në ekip Krenari dhe keqardhje kur sheh që shokët e tu, ata me të cilët ke ndarë të gjithë rrugëtimin futbollistik, nesër do të
Ky ishte lojtari që i mbushi mendjen Buffonit për t'u transferuar tek PSG Gianluigi Buffon ka treguar se Blaise Matuidi i ka rekomanduar Parisin dhe ka thënë së është i lumtur që do të luajë me
Ronaldo mbërrin në Itali? Gazetarët mbushin aeroportin Ronaldo tashmë prej ditësh është në qëndër të vëmendjes pasi lidhet me një kalim të mundshëm të tij në Seria A, tek klub
Moderatores shqiptare i mbushin shtëpinë me trëndafila për ditëlindje (VIDEO) Elita Rudi dhe Gjiko janë padyshim një nga çiftet më të diskutuara të momentin. Dashuria e tyre po i ngjason përrall
Veprimet që po jua mbushin shtëpinë me baktere 1. Nuk keni një plan-rutinë pastrimi Filloni dhe mendoni për një mënyrë strategjike të të pastruarit të shtëpisë në m