999 rezultate për

burri

Qytetari në Tiranë bën denoncimin e pazakontë që lë pa fjalë policinë: Më vibron krevati Një 49-vjeçar ka lënë pa fjalë Policinë e Tiranës me kallëzimin e tij që në të vërtetë nuk ka zgjidhje. Burime policore
E pyetën për përmbytjet, burri nga Shkodra: Më gjeni një grua Shkodra po përballet me përmbytje të shumta, situatë të përsëritur sa herë ka reshje të dendura në vend, por një qytetar
Arrestohet burri i ish-ministres Besa Shahini (FOTO LAJM) Përfaqësues të Partisë Socialdemokrate kanë protestuar sot para stacionit të Policisë së Kosovës për shkak të qasjes që
DETAJET/ I vranë burrin e i plagosën rëndë djalin, gruaja e larë në gjak nuk i ndahet burrit shqiptar Mediat greke kanë zbuluar detaje të reja në lidhje me vrasjen e një shqiptari dhe plagosjen e djalit të tij pranë një lo
"Kam ndjenja për gruan tënde", si reagon burri i shqiptares para kamerave Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare, e ftuar ishte Blerina. Ajo dëshironte t’i bëjë një surprizë ba
Tmerr në familje: Gruaja vret burrin pasi ai e torturoi (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ndodhi një ditë më parë në Antalja të Turqisë, ku gruaja vrau burrin e saj 36 vjeçar pasi e torturoi
LIVE në emision, momenti prekës kur burri i Vajzës Bond mëson se gruaja nuk ka vdekur (VIDEO) Partneri i vajzës Bond, Tanya Roberts mësoi se ajo ishte gjallë, gjatë një interviste në TV, më pak se 24 orë pasi ai dh
Zbardhet dëshmia e gruas së 59-vjeçarit që vrau dy motrat: E dija për lidhjen intime Bashkëshortja e Përparim Tela, (Ademit) ka qenë në dijeni të lidhjes intime që burri i saj kishte me Zhaneta Metanin pre
Rrëfimi tronditës i gruas së Përparimit: Ia dija lidhjet, doja që burri të ishte i kënaqur Policia Gjyqësore ka pyetur cilësinë e personit që ka dijeni për ngjarjen edhe bashkëshorten e Përparimit Ademit, Vjollc
Vrasja e motrave në Astir, zbulohet burri për të cilin Përparimi u bë xheloz për Zhanetën Dalin detaje tronditëse nga vrasja e dy motrave në zonën e Astirit në Tiranë. Raportohet se Përparim Ademi ishte i lidhu
Ngjarje e pazakontë: Emigratët i vjedhin burrit 165 mijë euro të groposura në furrikun e pulave Një histori e pazakontë është regjistruar në Greqi. Në Koropi, pronari i një shtëpie denoncoi se dy emigrantë vodhën një
Qëlloi me armë burrin e motrës, detajet nga ngjarja në Vlorë Ditën e sotme një 25-vjeçar ka mbetur i plagosur ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Mësohet se Altin Koço ka qëlluar
U përjashtua nga "Përputhen", Shqipja i thotë "Po" burrit të martuar (FOTO LAJM) Edhe pse u përjashtua dhe nuk është më pjesë e "Përputhen", ish-konkurrentja, Shqipe Hysenaj mundohet me çdo kusht të je
Ndodh edhe kështu! Shqiptarja bën për spital burrin Policia ka vënë në pranga një grua në Kosovë pasi ka ushtruar dhunë fizike tek një burrë. Ngjarja ka ndodhur ditën
Foton dhe bisedën e fundit me burrin, Olta Gixhari i ndan në Instagram (FOTO LAJM) Ndonëse prej disa muajsh është bërë nënë, Olta Gixhari vijon mos të na e zbulojë portretin e partnerit të saj. Nuk e
"E gjeta të mbulur me gjak", trondit nëna shqiptare: Si ma vranë burri me djalin, djalin tjetër Babë e bir, me origjinë shqiptare që jetojnë në Kretë të Greqisë, dolën sot para gjykatës veç e veç për t’u njohur me ma
Afera me burrin e martuar, detaji që bëri "lëmsh" hetuesit pas kërcënimit të Elona Kaleshës Elona Kalesha është e dyshuara kryesore për vrasjen e ciftit shqiptar Shpëtim dhe Teuta Pasho, trupat e pajetë të të cil
Burri i vërtetë nuk ekziston? 10 gjërat që një mashkull i vërtetë bën në një marrëdhënie Nëse doni të dini nëse jeni në një lidhje me një mashkull të vërtetë, kushtojini vëmendje veprimeve të tij. Ajo që me
Ariana Grande zyrtarisht e fejuar: Çfarë ka burri i ardhshëm ndryshe nga ish-at e saj (FOTO LAJM) Siç mund ta keni dëgjuar, Ariana Grande vendosi ta mbyllë 2020-ën me një lajm të madh. Kur askush s'e priste, këngëtarja
Gruaja dhe dy fëmijët vdiqën në mënyrë misterioze, burri: Mendoj se janë helmuar Ne shkurt, një ngjarje e rëndë tronditi Bulqizën ku 3 anëtarët e familjes Tola, humbën jetën në rrethana të paqarta.