999 rezultate për

burrel

Përfshihet nga flakët një kopësht në Burrel Një vatër zjarri është shfaqur mëngjesin e sotëm në kopshtin numër 3 në qytetin e Burrelit. Mwsohet se ka nisur evaku
Plagosi mes qytetit dy vëllezërit, arrestohet burrelsi Policia e Matit ka vënë në pranga një 28-vjeçar në Burrel pasi dyshohet se ka goditur me thikë dy vëllezër. Sipas nj
Plagosi me thikë dy vëllezër, arrestohet "i forti" i Burrelit Policia e Burrelit ka arrestuar një 28 vjeccar i cili ka plogosur me thikë dy vëllezër. Wshtë arrestuar shtetasi A.N.
Juliana e quan më të dobëtin në Eurovision, Federik Ndoci: Qytetare nderi e Burrelit (FOTO LAJM) Të shtunën mbrëma në "Shiko kush luan" ka qenë e ftuar ndër të tjerë edhe këngëtarja, Juliana Pasha. Ajo është pyetur
Përplasja e të fortëve në Burrel, dosja e "nxehtë " ku gjyqtari përfitoi 300 milion lekë Pas betimit, prokurorët e SPAK kanë nisur menjëherë nga puna. Edhe pse janë vetëm 8 të tillë dhe dosjet janë të pafund
Grabitje e madhe mes Burrelit, qytetarit i vidhen 15 mijë euro sa doli nga banka Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Burrelit. Burime për albeu.com bëjnë me dije se një person është grabit
Dëshmia e kolonel Hados: Intrigat e Enverit me "tezat e zeza", si përfundova në burgun e Burrelit Publikohet dëshmia e panjohur e kolonelit Elami Hado, i cili pasi u diplomua me medalje ari në Akademinë Ushtarake “Frun
Merret peng një person në Burrel Një pengamarrje ka tronditur qytetin e Burrelit, por gjërat kanë përfunduar shumë shpejt pas reagimit të menjëhershëm të
Makina nga Burreli aksidentohet në Fier, ndërron jetë 27-vjeçari Një 27-vjeçar nga Burreli humbi jetën në një aksident rrugor në Fier. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 08:40, në au
Plagosja me armë në Burrel, ky është ish-drejtori që u qëllua Mbrëmjen e sotme një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Burrelit ku Faxëeb.al mëson se ka mbetur i plagosur rëndë is
Të shtëna me armë në Burrel, një person në gjendje të rëndë Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Burrelit ndërkohë që burimet bëjnë me dije se ka mbe
Rrëshqitje gurësh në aksin Burrel-Milot dhe në tunelin e Shkopetit Prej ditës së djeshme e duke vazhduar gjithë natën rreshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar përmbytje dhe rrëshqitje d
Rrokulliset trajleri në rrugën e Burrelit, shoferi kërcen nga makina në minutën e fundit (FOTO LAJM) Një trajler është përmbysur dhe është shkatërruar pasi ka dalë nga rruga në rrugën Burrel-Milot, pranë urës ss Ulzës, g
Pas një sherri, si u vra në Gjermani djali i policit nga Burreli Keidi Pasha 20 vjeç është vrarë me armë zjarri në Gjermani nga persona të paidentifikuar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur
Banda e Gentian Dodës shoi familjen Dedja: 9 të vdekur, vrasjet e frikshme mes grupeve rivale të Burrelit (FOTO LAJM) Policia njoftoi sot se është arrestuar në Angli dhe sjellë në Tiranë Gentian Doda, një personazh mjaft i përfolur sëfund
Kapo i bandës së rrezikshme të Burrelit, kapet dhe sillet në Shqipëri Gentian Doda Gentian Doda, ish-pjestar i bandës së rrezikshme Kola në Burrel është sjellë në Shqipëri pas arrestimit pak kohë më parë
Daily Mail: Si hyri në Angli si "zotëri" i frikshmi i Burrelit (FOTO LAJM) Një operacion i mbajtur në sekret të plotë mes skuadrës së ekstradimeve në Londër dhe policisë shqiptare mundësoi arrest
Tension në një QV në Burrel, goditet me levë 59-vjeçari Një 59-vjeçar, i identifikuar si Asllan Likursi, është dërguar me urgjencë në spitalin e Burrelit. Likursi dhe vëllai
EMRAT/ Sulmet ndaj KZAZ-ve në Mat, 33 të proceduar, ndër ta 9 të arrestuar Mat Sulmet ndaj KZAZ-ve, 33 të proceduar, ndër ta 9 të arrestuar. Në lidhje me ngjarjen e ndodhur dje, më datë 19.
Me fraktura në kokë, plagoset vëllai i kreut të PD-së në Burrel (VIDEO) Një person është plagosur në Burrel, kur qytetarët ishin duke zbatuar dekretin e Presidentit, në mbrojtje të kushtetutës