999 rezultate për

burra

Balerina shqiptare: Meshkujt e mëdhenj i trajtojnë femrat më mirë sesa të rinjtë E ftuar pasditen e sotme në emisionin "Rudina" në Tv Klan, ishte balerina e njohur Adela Lami. Tema e sotme se çfarë
"Ishulli i vejushave", epidemia misterioze që po vret burrat e këtij vendi Për dekada, një epidemi misterioze ka munduar punëtorët e rinj meshkuj, që punojnë në plantacionet e kallamit të sheqeri
Rritet numri i rasteve të reja në Greqi, humbin jetën 59 qytetarë Ministria e Shëndetësisë greke njoftoi sot se në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 3,227 reja raste të reja me koro
Sonila Meço dhe Delinda Disha kanë një "fatkeqësi" me burrat: T'a rrëfejmë njëherë e mirë! E ftuar në Tempora nga Sonila Meço në Rtv Ora, aktorja e humorit, Delinda Disha, tregoi mbi përvojën e saj të punuarit m
COVID-19/ Situatë kritike në Greqi: 2400 të infektuar dhe 63 viktima në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë greke ka njoftuar në 24 orët e fundit janë testuar pozitivë 2,422 persona, nga të cilët 6 janë
Zbardhen përgjimet: E mitura u p*rdhunua nga katër burra, dëshmia tronditëse e 72 vjeçarit Një vajzë u përdhunua që 9-vjeçe nga vjehrri i motrës, por 72-vjeçari Bajram Tusha është lënë i lirë nga Gjykata e Saran
Njihuni me frikërat më të shpeshta të burrave Përse disa meshkuj kanë frikë ta bëjnë hapin e parë? Sepse kanë frikë mos i tejkalojnë kufijtë tuaja. Femrat gjithmo
Meshkujt çmenden pas tyre! Femrat më të bukura i përkasin këtyre 3 shenjave Sipas horoskopit femrat më të bukura dhe parezistueshme në sytë e meshkujve iu përkasin këtyre tri shenjave: Dashi
Kanceri i gjirit te burrat: Shenjat kryesore dhe faktorët që rrisin rrezikun Ndonëse burrat nuk kanë gjinj si gratë, ata kanë një sasi të vogël të indeve të gjirit. Gjinjtë e një burri të rritur ja
"Nuk debatoj me burra me zë të hollë", analisti ironizon Murrizin Deputeti Myslim Murrizi, pas Gjekmarkajt është përfshirë në debat edhe me analistin Vehap Kola në “Open”. Murrizi kun
Nisën ta ngacmonin, kamarierja nevrikoset dhe "i jep" burrave leksion në arte marciale (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Kinë. Në Kinë është shënuar një ngjarje e pazakontë. Një kamariere, ka su
Debati në internet/ A është antifeministe që burrat të hapin dyert për gratë? A është “We Found Love” aktualisht kënga më e madhe në botë dhe Hugh Grant drejton një fushatë kundër piraterisë së tele
Dhunuan bashkëshortet, arrestohen dy burra në Malësi të Madhe Policia ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të dy rasteve të dhunës në familje në Malësi të Madhe. Bëhet e ditur
Katër temat që njerëzit kërkojnë më shpesh në Google lidhur me s*ksin Ah, Google – vendi ku bëni pyetjet tuaja, pa qenë nevoja të shqetësoheni se janë të çuditshme, qesharake, të zakonshme,
E vetmja gjë që burrat e harrojnë gjithmonë pas marrdhënieve intime Një sondazh nga Sex Information and Education Council of Canada dhe prezervativët Trojan ka zbuluar që nëse përqafoheni
​Pse burrat gjejnë një të dashur të re menjëherë pas ndarjes Burrat nuk vuajnë shumë pas një shkatërrimi dashurie, por ata shpejt gjejnë një zëvendësim. Sapo prishët një marrëd
Zbardhet dëshmia e vajzës 20-vjeçare që u abuzua nga dy burra: Më futën me forcë në makinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një vajzë e re ka rënë pre e përdhunimit nga dy shtetas të huaj. Një 20-vj
A shkon ajo me burra të famshëm, edhe pse të martuar? Sqarohet gazetarja Gazetarja e njohur italiane, Diletta Leotta, është duke u përgatitur për një fushë tjetër të karrierës së saj. Shumë
Kë po kërcënon Jul Deda? Aktori: Mos e vrisni mendjen, burgu për burra është! Julian Deda është një ndër aktorët më të njohur të humorit në Shqipëri. Së fundmi ai është angazhuar ndjeshëm edhe n
Më të vegjël më të mirë, si i zgjodhën burrat këto vajza shqiptare Asnjëri nga ne nuk e di se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për