999 rezultate për

burns

Facebook po përgjon bisedat tuaja çdo moment Facebook thotë se aplikacioni i tij dëgjon çfarë po ndodh përreth, por vetëm si një mënyrë për të parë çfarë po dëgjojnë
Këshilltari i Trump: Korrupsioni i Sorosit në Shqipëri do të marrë fund Këshilltari i Trump për politikën, Shannon Burns është shprehur mjaft entuziast se Donald Trump do të jetë Presidenti i
Facebook përgjon bisedat e njerëzve përmes telefonit Facebook duket se kohët e fundit është kthyer në një rrjet social që përgjon bisedat e njerëzve gjatë gjithë kohës, ka t
Bus engulfed by flames burns 12 people A bus was engulfed by flames today in the city Kruja. According the police, this happened while the bus was on the move.
Bletët pushtojnë makinën për të shpëtuar mbretëreshën (FOTO LAJM) Një koloni prej rreth 20 mijë bletësh kanë ndjekur për dy ditësh një makinë, ku kishte mbetur e bllokuar mbretëresha e t
Gas cylinder explosion, 9 people in critical condition 9 out of 23 people injured yesterday in a gas explosion in Pogradec are in critical condition with third degree burns, h
Burns guarantees Bushati for the U.S. support in Albania's integration process During his stay in Washington, Minister of Foreign Affairs. Ditmir Bushati, held a meeting at the U.S. State Department
Burns garanton Bushatin për mbështetjen e SHBA-së në proceset integruese Gjatë qëndrimit të tij në Uashington, Ministri i Punëve të Jashtme, z. Ditmir Bushati, zhvilloi një takim në Departament
SHBA mbështet integrimin e Shqipërisë në BE Presidenti i Republikёs, Bujar Nishani, gjatё qёndrimit tё tij nё Washington u takua me Z&
Serbia të njohë Kosovën Ish-ndihmës sekretari amerikan i Shtetit, Nicholas Burns se marrëveshja e tanishme midis Kosovës dhe Serbisë është një h
Burns: Të zbatohet marrëveshja e Brukselit Në Shtëpinë e Bardhë kryeministri i vendit Hashim Thaçi është mirëpritur nga zv/sekretari i Shtetit William Burns. Ky i
Ministri i Transportit që pret trenin në 6 të mëngjesit (FOTO LAJM) Mediat angleze kanë publikuar sot foto të Ministrit të Transportit të Britanisë së Madhe i cili shihet në orën gjashtë t
Serbia shumë afër statusit të kandidatit për në BE SHBA përkrahin fuqimisht kandidaturën e Serbisë për anëtarësim në BE dhe ky qëllim është shumë afër, ka deklaruar zëvend
Shba-ja: Kosova në Nato dhe BE Zëvendëssekretari amerikan i Shtetit, William Burns në Prishtinë i ka shpreh urimet e më të ngrohta popullit të Kosovës.
Kosova të bëhet fleksibël me Serbinë Nënsekretari amerikan i Shtetit, Williams Burns e ka dhënë porosinë e tij për Kosovën. Në një deklaratë për RTK-në, zyrt
William Burns në Kosovë Zëvendëssekretari amerikan i Shtetit, William Burns, po qëndron sot në Kosovë për të zhvilluar një varg takimesh me përf
Serbia ta njohë Kosovën Mendoj se do të jetë e rëndësishme që Serbia ta njohë plotësisht të drejtën e Kosovës që të ekzistojë si një shtet i pav
Kriza europiane "tremb" edhe Metallica Kriza e euros nuk ka trembur vetëm pensionistët, ndërmarrjet e mëdha, punonjësit dhe bankat e të gjithë kontinentit të v
U.S. strongly supports the integration of Albania United States of America, have expressed the strong support for Albania's integration into the European Union. Prime Min
SHBA, mbështet fuqishëm integrimin e Shqipërisë Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kanë shprehur mbështetjen e fuqishme për integrimin e Shqipërisë në Bashkimin Evropian.