999 rezultate për

burnley

Burnley 0-1 Arsenal, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Arsenali ka arritur të marrë një fitore të vyer kudnër Burnley me rezultat minimal 1-0. Goli i vetëm në këtë ndeshje
Formacionet zyrtare: Burnley – Arsenal (FOTO LAJM) Burnley dhe Arsenali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për takimin e radhës në kampionatin anglez, Ligën Premier
Man City nuk njeh kufi, Aguero me "shokë" mundin Burnleyn (VIDEO) Manchester City ka mundur me rezultatin e pastë 3-0 përballë skuadrës së Burnley në "Etihad Stadium". Është sulmuesi
Formacionet zyrtare: Liverpool – Burnley Liverpool do të mundohet t’i rikthehet fitoreve pas debaklit kundër Manchester Cityt në Ligën Premier. The Reds para
Chelsea po merr leksion nga Burnley, brenda në shtëpi Ky fillim i Premier Leagues ështe me të vërtetë i çmendur. Liverpoolit i iku nga duar 3 pikëshi në minutën e 93, Ars
Burnley befason City-in me një super gol (VIDEO) Ka startuar me surpriza java e 13-të në Premier League. Ndeshja e parë mes Burnleyt dhe Cityt është zhbllokuar në minutë
Mourinho befason me formacionin e ri kundër Burnleyt (FOTO LAJM) Manchester Unitedit pas fitores me Manchester Cityt, po bëhet gati për një tjetër fitore në ndeshjen në shtëpi kundër Bu
Arsenal fiton derbin dhe "kërcënon" City-n (VIDEO) Arsenal fiton derbin e Londrës kundër West Ham United. "Topçinjëve" kanë shënuar tre herë në portën kundërshtare me Oliv
Burnley "shokon" City-n, fiton Arsenali (VIDEO) Manchester City e sheh veten sërish -3 pikë larg Chelsea-t kryesues pas barazimit në javën e 19 të Premier League. Djemt
Moment emocionues Një moment emocionus është regjstruar gjatë ndeshjes mes Turf Moor- Burnley në ligën e dytë të Anglisë. Futbollisti i Bu