999 rezultate për

burgut

Merr flakë godina e shërbimit të provës ngjitur burgut ''313'' Ambientet e shërbimit të provës në Tiranë, në afërsi të burgut 313 dhe SPAK-ut në zonën e ish-stacionit të Trenit janë p
Morën 550 mijë lekë për një leje dyqani: Pas drejtorit, lirohet dhe shefi i Logjistikës së burgut 313 Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsiomit dhe Krimit të organizuar ka lënë të lirë shefin e logjistikës së burgut 313 Florin
Brenda burgut ku po mbahen Thaçi, Veseli dhe Selimi (FOTO LAJM) Gjykata Speciale publikoi akuzat ndaj ish-Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe ish-komandantëve të UÇK, të cilët nd
Dy shtetet me pagat më të larta në Evropë Referuar të dhënave të fundit, nga përllogaritjet e pagave, rezulton se Zvicra ka pagën e dytë më të lartë mesatare në E
Gjykata e Strasburgut jep vendimin e parë për procesin e Vettingut Gjykata e Strasburgut ka dhënë vendimin e parë për Vettingun në Shqiperi. Vendimi i referohet rastit të ish-anëtares së
Nano: Përpjekja për shpërthimin e burgut në '98, ministri dorëzoi çelësat Ish-Kryeministri Fatos Nano në të parën intervistë televizive pas 10 vitesh, ka rrëfyer në emisionin “Opinion” edhe një
Dritan Dajti infektohet me COVID-19, shtrohet në spitalin e burgut të Peqinit Dritan Dajti është infektuar me Covid-19 dhe është shtruar në spitalin e burgut të Peqinit. Ndërkohë janë konfirmuar
Dritan Dajti transferohet nën masa të rrepta sigurie në spitalin e burgut në Tiranë Dritan Dajti, i cili po vuan dënimin në burgun e Peqinit, për vrasjen e katër 4 policëve në gusht të vitit 2009, mbrëmje
Gjykata e Posaçme kthen në SPAK dosjen për ish-kreun e burgut 313 Gjykata e Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit i ka kthyer SPAK-ut për plotësim të hetimeve dosjen ndaj
Shqiptari bëhet baba i katërnjakëve në Gjermani: Ndodh një herë në 100 vjet Katërnjak kanë lindur në Klinikën e Gjinekologjisë në spitalin e Augsburgut, gjë që ndodh një herë në 100 vjet mesataris
Pamje brenda burgut më të vogël në botë (FOTO LAJM) Burgu në këtë ishull pitoresk – pjesë e arkipelagut të Ishujve Channel – mendohet të jetë më i vogli kudo në botë që ësh
Rrihet mizorisht në burg shqiptari nga Tetova? Një 23 vjeçar nga fshati Çellopek i Tetovës është rrahur në mënyrë mizore nga gardianët e burgut të Shutkës, ankohen fam
Gratë përdhunohen e luftojnë me vdekjen, brenda burgut ku po vuan "Zombie Angelina Jolie" (FOTO LAJM) Një yll i Instagramit, e njohur si "Zombie Angelina Jolie" është dërguar në një burg ferri, ku gratë përballen me përdhu
Portieri më idiot ndodhet në Rusi, e lë portën hapur te penalltia me një shpikje nga video-lojërat (VIDEO) Një lëvizje tërësisht e pazakontë ka ardhur nga portieri Ivan Lomaev në Rusi. Teksa ishte duke u zhvilluar ndeshja m
Brenda burgut ku mbahet Hashim Thaçi dhe ish-komandantët e UÇK-së (FOTO LAJM) Gjykata Speciale ka publikuar akuzat për Hashim Thaçin dh eish-komandantët e UÇK-së. Këta të fundit prej disa javësh tas
Bayern Munich zhbllokon rezultatin ndaj Salzburgut (VIDEO) Bayern Munich ka zhbllokuar rezultatin ndaj Salzburgut në fundin e pjesës së parë. Për vendasit ka shënuar Lewandowsk
Vetëvrasja e babait të katër fëmijëve, KLP rrëzon kërkesën e ILD-së për prokuroren Këshilli i Lartë Gjyqësor ka rrëzuar kërkesën e kreut të Inspektoratit të Lartë të Drejtësisë, Artur Metani për të vendo
Ylli i Slazburgut i gatshëm për tu transferuar në "Santiago Bernabeu" Real Madridi është afër që në janar të përforcojë skuadrën me yllin e RB Salzburgut, Dominik Szboszlai. "Los Blancos"
Ylli serb i Real Madridit i shpëton burgut Luka Jovic, ka arritur marrëveshje me prokurorinë serbe për ta paguar një gjobë me vlerë 30 mijë euro dhe në këtë mënyrë
Drejtori Sportiv i Salzburgut lëshon "bombën": Haaland transferohet tek gjigantët e Premier League Drejtori Sportiv i Salzburgut, Kristop Frund ka lëshuar “bombën” e merkatos për të ardhmen e Erling Haland pas intervist