999 rezultate për

burgun

Policia u prish planet shqiptarëve, prodhuan 110 litra raki në burg për të festuar Vitin e Ri Policia greke ka bastisur ditën e sotme në një kontroll blic disa qeli në burgun e Koridalos, të njohur si më famëkeqët
Çfarë ndodhi me të burrin që u aksidentua: I kushtoi 4 operacione, rrezikon edhe burgun Aleks Shtjefani, emigrant prej 25 vitesh në Itali, denoncoi në “Stop”, sesi u manipulua aksidenti i vitit 2017, që i dëm
Sherr tragjik mes shqiptarëve në burgun grek, plagoset rëndë 30-vjeçari Pesë të dënuar shqiptarë ka nisur një përleshje të ashpër në burgun grek, Domukou. Ata janë rrahur me shkopa druri dh
Bayern Munich kalon pa vështirësi Salzburgun (VIDEO) Bayern Munich e ka fituar përballjen ndaj Salzburg me rezultat 3:1 të zhvilluar në ‘Allianz Arena’ të mërkurën mbrëma.
Dërgohen në burgun e Shënkollit 7 të dënuar pas infektimit me koronavirus Shtatë të dënuar që po vuajnë dënimin në burgun e Fushë Krujës janë transferuar drejt burgut të Shënkollit në Lezhë pas
COVID-19 "pushton" burgun e Beratit, 4 persona rezultojnë pozitiv Në burgun e Beratit, kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 4 persona, 1 gardian burgu, 1 operator i IEPV, një guzhinier si
Pozitiv me koronavirus 5 të dënuar në burgun e Bençës, ku u dërguan për izolim Pesë të dënuar në burgun e Bençës në Tepelenë janë infektuar me koronavirus. Të infektuarit janë transportuar për në bur
Vdes punonjësi i sigurisë në burgun e Reçit Fatmir Deda, punonjësi i grupit të sigurisë në burgun e Recit në Shkodër është ndarë nga jeta si pasojë e një infarkti k
Infektohen me koronavirus një mjek dhe dentisti në burgun e Shtipit Një mjek dhe një dentist të cilët punojnë në ambulancën e burgut në Shtip, janë infektuar me koronavirus. Mësohet se
Vjen ndëshkimi për Verdi Moravën, organizatorin e grevës në burgun e Drenovës Verdi Morava, i dënuar në burgun e Peqinit do transferohet në burgun e Drenovës në Korçë. Mësohet se transferimi ësh
Djali i ish-drejtorit, i riu që vrau Idajet Dullën nuk pranohet në burgun e Durrësit Arbër Kote, i riu i arrestuar për vrasjen e ndodhur në Durrës, ku qëlloi me thikë në zemër Idajet Dullën, nuk është pran
Fitonte lirinë për 20 ditë, koronavirusi i merr jetën një tjetër të dënuari në burgun e Drenovës Një i i dënuar që po vuante dënimin në burgun e Drenovës ka humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavirus. Bëhet
Dy raste të reja me COVID-19 në burgun e Fushë-Krujës, të dënuarit tranferohen në spital Në burgun e Fushë Krujës janë shënuar dy raste me koronavirus. Mësohet se të dënuarit janë transferuar në spital pasi
Koronavirusi bën namin në burgun e Drenovës, të dënuarit nisen me urgjencë drejt Tiranës Shpërndarja e koronavirusit duket se nuk ka kursyer as burgun e Drenovës në Korçë. Pas analizave të tamponëve të fudn
Plan arratisje apo vrasje? Gjenden armë në burgun e Korfuzit, i përkasin shqiptarit më të rrezikshëm Autoritetet Greke kanë gjetur të fshehura në një korridor të burgut të sigurisë së lartë të Korfuzit, dy pistoleta dhe 4
Shpërndarësi shqiptar i drogës kërkon që burgun ta bëjë në Itali Një 35-vjeçar shqiptar u arrestua për tregti droge në maj 2019 dhe u dënua me 2 vjet burg. Sidoqoftë, në këmbim të vu
Video për të mos u humbur! Revoltë në burgun famëkeq në Shqipëri: Rama ik! (VIDEO) Burgu i Burrelit është një ndër burgjet më famëkeqe në Shqipëri. Prej vitesh në këtë institucion ku vuajnë dënimin s
La pas tre fëmijë, shqiptari vetëvaret në burgun grek Një shqiptar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në burgun e Koridhalos ne Greqi. 45 vjeçari është gjetur i varu
COVID-19 depërton në burgun e Fierit, infektohet i dënuari COVID-19 ka hyrë edhe në burgun e Fierit. Burimet bëjnë me dije se janë infektuar me koronavirus një i dënuar, dy in
Bëri thirrje për lincimin e mjekëve, Aida Shtino: S'kam frikë burgun, unë vij nga drita Gazetarja e njohur Aida Shtino, ditën e sotme ka bërë një reagim të fortë në Facebook ndaj mjekëve që po luftojnë me kor