999 rezultate për

burgjeve

PËRGJIMET/ Na gjej ca euro të çojmë trupin në Shqipëri! Mafia e burgjeve "djeg" dy avokatë grekë Mediat greke kanë nxjerrë përgjimet e një grupi shqiptarësh që "bënte ligjin" në burgun famëkeq të Koridalos në me dy av
Të gjithë në qeli, Turqia planifikon ndërtimin e 193 burgjeve të reja Regjimi i Erdoganit në Turqi vazhdimisht po akuzohet nga organizatat e të drejtave të njeriut se po burgos me mijëra kun
Shqiptari më i urryer në Amerikë "kërkon" telashe nga burgu Byroja amerikane e burgjeve tha të premten se është duke hetuar ish udhëheqësin e kompanisë farmaceutike Martin Shkreli,
Plas tregtia në burgun e Fierit, kjo është taktika si shiten telefonat (FOTO LAJM) Efektivët e burgut të Fierit gjatë një kontrolli kapën 20 telefona celularë të markave të fundit, të cilat u tentuan të
Probleme për Bashën, deputeti i ardhshëm nis akuzat ndaj tij Aktualisht, Lefter Maliqi, është zv.drejtor i përgjithshëm i Drejtorisë së Burgjeve, por edhe i treti i listës së kandid
Rrëfimi i ish-drejtorit: Si u hap tuneli nëntokësor për arratisjen e Gaxhait Top Story përveç se pasqyroj kushtet në burgje u ndal dhe tek siguria e tyre. Për shkak të godinave të amortizuara, dhe
Ish-drejtori i policisë rrëfen si e gjetën tunelin ku do të arratisej i forti i Vlorës Top Story përveç se pasqyroj kushtet në burgje u ndal dhe tek siguria e tyre. Për shkak të godinave të amortizuara, dhe
EMRI/ Ky është Drejtori i ri i Burgjeve (FOTO LAJM) Pas shkarkimit të Stefan Çipës, Agim Ismaili emërohet drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve. Ismaili ka qenë drejtor i
Shkarkohet drejtori i Burgjeve Vetëm 5 muaj ka zgjatur "aventura" e Stefan Çipas në postin e Drejtorit të Burgjeve, pasi sipas burimeve mësohet se Çip
Elez Biberaj i VOA-s i përgjigjet Ramës: Lajmin e konfirmoj unë, punësimet në burgje me listë partie Drejtori për Europën dhe Azinë i Zërit të Amerikës, Elez Biberaj, ju përgjigj kryeministrit Edi Rama, pas etiketimit pre
PËRGJIMI/ U futën të gjithë me listë partie, telefonatat që zbuluan farsën e konkurseve Më 30 prill 2018, drejtori i Përgjithshëm në atë kohë i Burgjeve, Arben Çuko mori një telefonatë nga kabineti i kryemini
Media amerikane nxjerr të palarat e qeverisë Rama, dalin përgjimet e punësimeve partiake Hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për ish-drejtorin e Burgjeve, Arben Çuko ekspozojnë farsën e konkurseve publik
VOA nxjerr përgjimet për ish-deputetin e PS-së (VIDEO) Zëri i Amerikës publikon sot një pjesë të përgjimeve të Prokurorisë së Krimeve të Rënda që çuan në pranga ish-drejtorin
Burg për korrupsion, ish-drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve kërkon dëmshpërblim Ish-drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Artur Zoto ka vendosur mos t’ia lërë harresës arrestimin dhe mbajtjen në parabur
Flet pedagogu i proceduar: Rama si Erdogani, kalb profesorët burgjeve Redi Muçi pedagogu i Lëvizjes për Universitetin, që proteston prej 8 ditësh në shesh është njoftuar se emri i tij është
Kalben burgjeve greke, dëmshpërblimi qesharak që marrin shqiptarët nga Strasburgu Gjykata e Strasburgut ka dënuar shtetin grek për dhunën e ushtruar ndaj një sërë të burgosurish shqiptarë e bullgarë në
Gjykata jep vendimin për ish-zv/drejtorin e Burgjeve Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka marrë vendimin për ish zv/drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, Iljaz Labi, duke
A u liru Kostandin Xhuvani? Reagon Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve Ditën e sotme ish-kryeministri, Sali Berisha publikoi një denoncim ku thuhej se një vrasë i 5-fishtë ishte liruar nga bu
Administrata e korruptuar, sa punonjës u arrestuan javën e fundit Aksionet policore të shtrira në të gjithë vendin, vetëm në javën e fundit kanë bërë të mundur arrestimin e 23 punonjësve
Ish-deputeti i PS-së u arrestua, reagon ministrja e Ramës Policia e shtetit ka njoftuar se ka kryer arrestimin e ish Drejtorit të Përgjithshëm të burgjeve Arben Çuko. Për këtë