Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

burgaj

Familja shqiptare e rrezikuar nga dëbimi strehohet në kishë Një familje migrantësh shqiptarë e strehuar një javë më parë në një kishe metodiste në Detroit është në qendër të vëmend
Gruaja e sëmurë, SHBA deporton burrin shqiptar Një histori e dhimbshme është ajo e një çifti shqiptar në SHBA. Një burrë shqiptar, i cili jeton në Michigan mund të det
US secret file: Agron Kulicaj involved in the killing of 4 policemen A secret document of the US embassy sent to the State Department says that former vice director of the State Police, Agr
Kabllogrami i SHBA: Agron Kuliçaj i implikuar në vrasjen e 4 policëve nga Dritan Dajti Në një kabllogram të ambasadës amerikane, ish-zv.drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Agron Kuliçajn konsidero
Mbytet në lumin Mat 40 vjeçari teksa lahej me fëmijët Një 40 vjeçar është mbytur në lumin Mat teksa lahej së bashku me fëmijët, ku ata fatmirësisht nuk janë lënduar. Ngja
Nuk ekzekutuan urdhërarrestet, Kuliçaj e Burgaj nën hetim për 21 Janarin Dy ish krerët më të lartë të Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj dhe Agron Kuliçaj, janë vënë nën hetim në lidhje me ngjar
Hetimi i 21 janarit, Burgaj pezullohet nga posti i Drejtorit të Akademisë së Policisë Hysni Burgaj është pezulluar nga drejtimi i Akademisë së Policisë, një vendim i marrë një ditë më parë nga Drejtori i Pë
Refuzuan arrestimin e gardistëve, kallëzim penal Burgajt dhe Kuliçajt Policia e Shtetit kallëzon penalisht dy ish-drejtues të saj për dyshimet se nuk kanë zbatuar detyrën për sa kohë nuk iu
Burgaj dhe Mema kundërshtojnë Blushin: Ai po fantazon! Ish kreu i policisë shqiptare, Hysni Burgaj dhe kreu i Drejtorisë së Studimeve Strategjike në Drejtorinë e Policisë së S
Burgaj: Lëvizjet në polici i bëra unë Ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Hysni Burgaj në seancën degjimore në komisionin hetimor për ndryshimet
Burgaj e Didi, sot në komisionin hetimor për lëvizjet në polici Në komisionin hetimor për largimet, lëvizjet dhe emërimet në Policinë e Shtetit do të zhvillohet sot një seancë dëgjimor
Shkarkimet nga Policia, Kuvendi merr në pyetje Hysni Burgaj dhe Artan Didin Komisioni Hetimor i ngritur nga Kuvendi për hetimin e lëvizjeve të Punonjësve në Policinë e Shtetit do të thërrasë këtë
Tahiri, Burgaj e Kuliçaj thirren në komisionin hetimor për policinë Gjatë mbledhjes së sotme të komisionit hetimor i cili po heton lëvizjet në polici, eksperti i PD-së shprehet se ka dosje
Kallzim për ish-drejtorin e Policisë së Shtetit Hysni Burgaj Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm ka referuar në “task-force”, Prokurorinë e Tiranës, kallzim penal ndaj ish-drejtorit
Ndryshime të mëdha në polici, dorëhiqet edhe Burgaj Sot është ndryshuar e gjithë kupola e Policisë së Shtetit, ku të gjithë drejtorët nëpër qarqe kanë dhënë dorëheqjen. Min
Shqipëri-Suedi, bashkëpunim në fushën e rendit Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit Hysni Burgaj deklaroi sot se Policia e Shtetit është e angazhuar për të pë
Burgaj: Luftë kundër trafikut të armëve Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Hysni Burgaj u shpreh sot se Shqipëria ka bërë përpjekje të vazhdueshme pë
Burgaj pezullon emërimin e Hysenajt si zv.drejtor i Policisë së Tiranës Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Hysni Burgaj ka pezulluar vendimin për emërimin e Arben Hysenit në postin e zv/drejt
Analiza 8-mujore, Burgaj: 7 vrasje më pak Pas konstatimit të disa shkeljeve nga ana e punonjësve të turnit të tretë në disa komisariate të vendit, drejtori i Përg
Kultivimi i lëndëve narkotike, ja qarqet më problematike Policia shqiptare dhe ajo italiane janë duke bashkëpunuar dhe monitoruar nga ajri me avionë të specializuar, parcelat e