999 rezultate për

burg

U dënua me 16 vite burg, Prokurori e pranon: Aleksandër Murataj s’ka qenë pjesë e grabitjes Ndonëse është dënuar me 16 vite burg dhe prej 4 vitesh ndodhet pas hekurave, Aleksandër Murataj nuk akuzohet për grabitj
Vrasja e teknikut të kondicionerit Indrit Çelaj, 21 vite burg për Griseldo Kusin Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 21 vite burg për Grisedo Kusin, autorin e vrasjes së teknikut të kondicionerit Indrit Ce
I dënuar me 23 vite burg dhe me 2 mbiemra, kapet me qëllim ekstradimi durrsaku Policia e Durrësit ka arrestuar një shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar për veprën penale "Trafikim i drogave".
Burgim të përjetshëm për tre të akuzuarit e çështjes "Monstra" Në Gjykatën Penale të Shkupit pritet të jepet sot vendimi për rastin “Monstra”. Çështja drejtohet nga gjykatësi Ognen St
Gjyqtarja me lidhje të forta brenda burgjeve, zbulohet skema si liroheshin të burgosurit Janë zbardhur detaje të reja nga dosja e gjyqtares së Krujës, Enkelejda Hoxha e cila është vënë në pranga prej disa ditë
Morën 550 mijë lekë për një leje dyqani: Pas drejtorit, lirohet dhe shefi i Logjistikës së burgut 313 Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsiomit dhe Krimit të organizuar ka lënë të lirë shefin e logjistikës së burgut 313 Florin
Skenë "luftë" për burgosjen e reperit Pablo Hassel në Spanjë Gati 100 njerëz janë arrestuar që nga e marta dhe shumë të tjerë janë plagosur. "Katër persona janë arrestuar në Kata
Përplasi me makinë ish-kolegun, lihet në burg 60 vjeçari Gjykata e Lezhes ka lënë në burg 60-vjeçarin Mhill Gegaj, i cili më 17 janar përplasi për vdekje me automjetin e tij 68
I dënuar me burg për "trafiqe", kapet i kërkuari nga Kruja Një shtetas, i cili ishte dënuar me 2 vite e 4 muaj burg për trafikim lëndësh narkotike u arrestua sot nga policia. L
"Jam burgosur 17-vjeç", rrëfehet për herë të parë Robert Berisha (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Robert Berisha 5 ngjarjet më të mëdha të jetës së tij. I ftuar në “Prive”, mbrëmjen e djeshme, ai
Shqiptari habit kur u kap duke korrur kanabisin: Nuk e dija që është i jashtëligjshëm Një tjetër shqiptar është vënë në pranga teksa është kapur në një nga shtëpitë e barit në Hollandë. I dyshuari 54-vje
Vendos Gjykata: Një muaj paraburgim për rrëmbyesit e dy shtetasve nga Maqedonia Gjykata Themelore Gjilan ka marrë sot vendim duke ju caktuat masën e paraburgimiy prej një muaji për gjashtë personat e
5 vite burg për korrupsion, arrestohet në aeroport presidenti i klubit të futbollit (VIDEO) Presidenti i klubit rumun të futbollit Astra Giurgiu, Ion Nikulae u arrestua sot në aeroportin e Bukureshtit pasi u kthy
Varësi nga droga! Në këtë shtet europian nuk do t'ju arrestojë askush: Jo më burg Norvegjia ka marrë një vendim të rëndësishëm duke lehtësuar ligjet e saj të rrepta kundër përdorimit rekreativ të drogës
Ekzekutoi gruan nga xhelozia, Alket Arapaj rrezikon të mbyllë jetën në burg Prokuroria e Tiranës, ka vendosur të mbyllë hetimet për efektivin e Gardës së Republikës Alket Arapaj, i cili në 12 shku
Më i fuqishëm se vetë kryeministri, vdes bosi i Camorra-s (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë në burg në moshën 79-vjeçare, bosi i Camorra-s, Raffaele Cutolo. Ai ishte një prej themeluesve të Nuova
Fyerje ndaj Shqipërisë dhe simboleve kombëtare, dënohet me 8 vjet burg Mond Kolila Eshtë marrë vendimi me dënimin për burg të Mondi Kolila i cili akuzohet për fyerje ndaj Shqipërisë dhe simboleve Kombëta
Tentoi të fusë drogë në burg, arrestohet 67 vjeçari në Durrës Një 67-vjeçar është arrestuar pasi ka tentuar të fusë drogë në burgun e Durrësit. Droga ka qenë vendosur në pakon me
Zbardhen prapaskenat, gjyqtarja e arrestuar bashkëpunonte me administratën e burgjeve Nga viti 2014 deri në fund të 2019 rezulton se burgjet lëshuan 12 vlerësime për sjellje të mirë, për të dënuarin Endrit
Infektivi "blindohet" nga policia, të burgosurit e infektuar shkojnë për kontrolle Të burgosurit që janë infektuar me COVID-19 janë dërguar në ambientet e Infektivit. Për këtë arsye nën mesditën e sot