999 rezultate për

bunjaku

Zvicra në ankth, Kosova është afër ta marr talentin e Baselit Mediumi më prestixhioz në Zvicër, Blick shkruan sot se Kosova është gati të marr talentin e Basel, Orges Bunjaku. Mad
Bunjaku: Zgjedhja e Mustafës ka qenë e duhur, LDK-ja është unike Isa Mustafa të shtunën është rizgjedhur për të tretën herë kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës. Zgjedhja e tij u bë
Vdekjet e të rinjve shqiptarë në Zvicër Për dy muaj në shtetin zviceran, ndërruan jetë tragjikisht dy të mitur nga Kosova. Me 21 mars, derisa po kthehej nga shk
Familja e shqiptarit që u gjet i vdekur në Zvicër jep detaje mbi ceremoninë mortore Në mëngjesin e të premtes që kaloi, në binarët e trenit në Oberglatt të Zyrihut është gjetur trupi i pajetë i një të riu
Tragjike, gjendet i vdekur në shinat e trenit në Zyrih Një i ri shqiptar ka gjetur vdekjen në një aksident hekururdhor. Trupi i të riut u gjet mëngjesin e së premtes që ka
Daut Haradinaj i mëshon deputetëve të LDK-së: S'dini me lexu fjalimet që ua shkruajnë Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj kishte kërkuar fjalën në seancën e parë plenare të Kuvendit
Merrte vota me pitalka të nxehta, PDK e shpërblen sakrificën e saj Ish-kandidatja për deputete të koalicionit PDK-AAK-Nisma, Leonora Morina – Bunjaku, është emëruar zëvendësministre në Mi
Kosova kërkon trajnerin italian pas largimit të Bunjakut Kombëtarja e Kosovës, pasi e mbylli në vendin e fundit ndeshjet kualifikuese të eliminatoreve të Botërorit, dhe pas larg
Trajneri i Kosovës emocionohet pas ndeshjes: Krenar për djemtë e mi Albert Bunjaku ka folur pas ndeshjes së fundit si trajneri i Përfaqësueses së Kosovës. Përfaqësuesja e Kosovës humbi në
Kosova pret Finlandën me dy dilema për formacionin Kosova sonte mbrwma do tw pwrballet me Finlandwn,njw ekip tejet i vwshtirw pwr tu pwrballuar. Bunjaku konfirmoi në konfe
Cili futbollist i Kosovës po kërkon largimin e Bunjakit? Humbja e katërt radhazi e Kombëtares së Kosovës në kualifikueset për Kampionatin Botëror ndaj Islandës, i ka lëkundur se
Bunjaku në “telashe “, ja çfarë mund t’i ndodh nëse humb edhe me Turqinë Nëse në lojën me Turqinë, Kosova pëson një humbje të thellë sikurse ai me Kroacinë, Albert Bunjaku mund të shkarkohet po
Bunjaku: Ndaj Turqisë sfida më e vështirë, por do t'i befasojmë Trajneri Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki, para ndeshjes me Turqinë, ka thënë se ekipin e tij e pret ndeshje shu
Plas sherri te Kosova, Bunjaku nuk udhëton në Turqi Sulmuesi Albert Bunjaku nuk i është bashkuar Përfaqësueses së Kosovës në futboll për ndeshjen kundër Turqisë, që zhvillo
Bunjaku shpall listën ndaj Turqisë, ka shumë mungesa Trajneri i Kosovës, Albert Bunjaku ka zyrtarizuar listën për ndeshjen ndaj Turqisë, që luhet më 12 nëntor në “Antalya”.
Gati shkarkimi, Kosova gjen pasuesin e Bunjakut në kombëtare Kosova nuk ka ndërmend të tolerojë më humbje nga trajneri Albert Bunjaku dhe tashmë ka gati një plan për të pasuesin e t
Bunjaku sheh nga e ardhmja: Do jemi surprizë në Kampionatin Europian 2020 Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki sot ka folur në konferencë për shtyp para ndeshjes me Ukrainën, që z
“Mundo Deportivo”, shkruan për talentin 16-vjeçar që grumbulloi Kosova Gazeta sportive nga Spanja “Mundo Deportivo” i ka kushtuar një shkrim futbollistit të akademisë së Barcelonës, Labinot K
Formacionet zyrtare: Finlandë-Kosovë Kosova do ta zhvillojë ndeshjen e parë kundër Finlandës si mysafire. Albert Bunjaki ka zyrtarizuar formacionin që do
Trajneri i Kosovës në sulm ndaj Januzajn Në një konferencë për mediat para ndeshjes kundër Finlandës, trajneri i Kosovës, Albert Bunjaku, ka sulmuar Adnan Januza