999 rezultate për

bulls

Higuain shënon golin e parë në Amerikë, e bën si rrallë herë (VIDEO) Gonzalo Higuain ka shënuar golin e parë në Ligën Amerikane të Futbollit. Sulmuesi argjentinas ka realizuar një gol të
Obama në stadium për të mbështetur Chicago Bulls (FOTO LAJM) Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama nuk ka humbur ndeshjen e par ë të NBA në sezonin e ri.
Tifozët e New York Red Bulls “tallen” me legjendat (Video) Skuadra nga Amerika New York Red Bulls mposhti rivalët e qytetit New York City me rezultat 2-0. Tifozët vendas bënë n
Kush është tifozja që "kërcënoi" yllin e Chicago Bulls Ajo që duhej të ishte një përballje e thjeshtë Play Off-i mes Miami Heats dhe Chicago Bulls, e vlefshme për gjysmëfinale
Tre futbollistët më të paguar në MLS (FOTO LAJM) Si çdo vit, Major League Soccer publikoi pagat e të gjithë futbollistëve të skuadrave për vitin 2013 dhe në krye të saj
Top 10 koshat e Michael Jordan (VIDEO) E kanë quajtur "Air" Jordan dhe për këtë ka patur një arsye. Përkundrazi, të paktën 10. Kampioni i NBA, Chicago Bulls dh
NY Red Bulls, vritet trajneri i të rinjve Trajneri i të rinjve të skuadrës amerikane të futbollit, New York Red Bulls, Michael Jones, u sulmua në Manhattan nga di
Dafina Rexhepi vjen me “Party e Bullshit” Videoklipi më i ri i këngëtares Dafina Rexhepi i titulluar “Party & Bullshit” do të dal edhe dy javë. Kështu tha Dafi