999 rezultate për

bulku

Shembja e Teatrit, reagon Manjani: Nuk ka ligj, janë përrallat e Rajmonda Bulkut Ish ministri i drejtësisë Ylli Manjani, ka reaguar sot pas komentit të Kryeministrit i cili u shpreh me disa fjalë të is
Duka zbulon kandidaturën për stolin kuqezi Kombëtarja shqiptare është në kërkim të një trajneri të ri pas shkarkimit të Chistian Panuccit. Vetë Duka ka zbuluar bis
Bulku: Jam i gatshëm për stolin Trajneri Ervin Bulku ka folur pas ndeshjes së fituar ndaj Andorrës me rezultatin 0-3. Numri një i stolit mori drejtimin
Bulku: Është përgjegjësi e madhe, do të bëjmë më të mirën ndaj Andorrës Ervin Bulku është njeriu që mori mbi super përgjegjësinë për të nxjerrë Kombëtaren Shqiptare nga momenti i vështirë që p
Bulku: Nesër do të fitojmë patjetër Trajneri i Shqipërisë, Ervin Bulku, ka folur para ndeshjes që kuqezinjtë do të luajnë nesër në mbrëmje kundër Andorrës,
Rama ironizon keq Rajmonda Bulkun (VIDEO) Kryeministri Edi Rama nuk e ka përmbajtur ironinë ndaj aktores së njohur dhe ish-deputetes së demokratëve, Rajmonda Bulk
Rajmonda Bulku rrëfen emocionin e të qënit gjyshe Sa përmendet emri i saj, të gjithë e kanë të vështirë ta përfytyrojnë si gjyshe. Aktorja e njohur e filmit dhe teatr
RRËFIMI/ "Si u bënë aktore Matilda Makoçi dhe Rajmonda Bulku" (FOTO LAJM) Të flasësh me një operator filmash artistikë a dokumentarësh, që ka qenë pas kamerës së aktiviteteve ose filmave më të r
Rajmonda Bulku: Do të na mugojë Bujar Lako, peng që lindëm në një vend komunist Aktorja Rajmonda Bulku mes lotësh shprehet se Shqipëria humbi një aktor të rrallë. “Nuk ka më Bujar Lako, nuk ka më
Cana rikthehet në Kombëtare? Lorik Cana pritet të rikthehet në Kombëtare, sigurisht jo më si lojtar, por në rolin e lënë bosh nga Alban Bushi si mena
Shqiptari që ka fituar në CAS: Ja çfarë ndodh në Lozanë Ervin Bulku është një ndër të paktët shqiptarë që kanë fituar një çështje në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv në Lozanë (C
Skënderbeu-Tirana, Bulku: S'e lëshojmë kreun në Korçë Java e 7-të e Kategorisë Superiore i rezervon Tiranës kryesuese një transfertë shumë të vështirë në Korçë me Skënderbeun
Portugali-Shqipëri, ja 24 të grumbulluarit e De Biasit Tekniku i Kombëtares shqiptare Gianni De Biasi ka shpallur listën e 24 futbollistëve që do të ketë në dispozicion për nd
Flamurtari firmos me Muzakën, priten Curri dhe Bulku Marrëveshja e firmosur nga Bashkia e Vlorës me sponsorët turq TRK dhe Atlas Jet, për administrimin e Flamurtarit, ka pat
Cana rrezikon shiritin, Kaçe lideri i ri (FOTO LAJM) Në edicionin e ardhshëm mund të ndryshojë edhe shiriti i kapitenit të Kombëtares shqiptare të futbollit. Zëra të besuesh
Bulku e Basha: Tani është pjesa më e vështirë Mesfusha mbetet reparti më i populluar në Shqipërinë e Gianni De Biasit. Me prurjet e reja konkurrenca mbetet e lartë në
Sepahan fiton Kupën, Sukaj dhe Bulku "heronj" (VIDEO) Xhevahir Sukaj dhe Ervin Bulku bëhen protagonistë absolutë të trofeut të Kupës së Iranit. Që të dy futbollistët shqiptar
Frikë në Kombëtare, lëndohet Cana Në seancën stërvitore që kuqezinjtë zhvilluan pasditen e djeshme u vunë re disa mungesa si: Lorik Cana, Debatik Curri dh
Bulku largohet nga Azal Baku Mesfushori shqiptar, Ervin Bulku, i ka dhënë fund aventurës së tij me azerbajxhanasit e Azal Bakusë duke u vënë në lëviz
Ervin Bulku, heroi i Azal Baku Ervin Bulku është shndërruar në heroin e ditës te AZAL Baku në Superligën e Azerbajxhanit. Mesfushori i Kombëtares shqip