999 rezultate për

bulevard

U shkrumbua nga flakët, policia jep detaje për personin që u dogj në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, ku një person është djegur poshtë një ure, përballë ish-AT
Parkime të gabuara, Policia bën namin me gjoba në Tiranë Policia e Tiranës njofton se gjatë ditës së sotme janë gjobitur 98 automjete për parkim ose ndalim të gabuar në Rrugën e
E rëndë në Tiranë, 30-vjeçarja del në bulevard dhe pret damarët Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 30-vjeçare ka dëmtuar veten. Ngjarja ka ndodhur në Bulevardin “Dëshm
Zoran Zaev pa kaskë në motoçikletë, gjobitet me 50 euro Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zora Zaev, zv. ministri ministri Ljupço Nikollovski si dhe ministri i Shëndetësisë,
Braçe "ndihmon" Sali Berishën: 4 zonat e përshtatshme për të garuar për deputet "Jam i bindur se Sali Berisha do ishte fiks si deputet ne Bulevard!" Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar pas
Ndoqi këmba-këmbës dhe goditi me thikë të renë, kapet 36 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 5 shtetas, njëri prej tyre i shpallur në kërkim. U arrestua E. L., 36 vje
Superiorja drejt bojkotit: Protesta në bulevard për kërkesat tona Liga Profesioniste e Futbollit ka zhvilluar një tjetër mbledhje, këtë herë në Minsk. Një pjesë e presidentëve të Superio
Ditë zie për yllin e futbollit, vritet vëllai i tij pas një sherri në një klub nate Tragjedia ka prekur familjen e futbollistit të Totenhemit Serxhi Urier. Mediat franceze raportojnë se vëllai i tij është
Ngjitur trup më trup, policia blindon gjithë bulevardin para protestës (FOTO LAJM) Ditën e sotme në orën 16:30 do të mbahet një protestë i thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit dhe i përkrahur nga
"Tirana nuk bie, por ngrihet", Basha ulet këmbëkryq në Bulevard Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është ulur bashkë me protestuesit e tjerë në zonën e Ministrisë së Brendshm
Mijëra manifestues para Presidencës, Ilir Meta ulet në gjunjë e ndez atmosferën (FOTO LAJM) Në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" po zhvillohet manifestimi i Presidentit Meta. Meta ka zbritur në bulevardin "Dësh
Me mimoza e flamuj në duar, mijëra qytetarë në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" (FOTO LAJM) Ka nisur zyrtarisht manifestimi i Presidentit Meta në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit". Sic mund t'a shihni edhe nga f
Pak minuta nga manifestimi i Ilir Metës, Basha e Kryemadhi bëjnë lëvizjen e rrallë Kanë mbetur vetëm pak minuta nga manifestimi i thërritur nga Meta për të "mposhtur grushtin e shtetit" në Bulevardin Dë
Meta: Rama përpjekje mafioze për marrjen e Kushtetueses, në 2 mars në Bulevard! Presidenti Meta i është përgjigjur pedagogut Mark Marku i cili në emisionin “Kjo Javë” deklaroi se Rama po përpiqet të
Rama: Kur BE na bëri deklaratë dashurie, Meta e Basha u marrosën! Kryeministri Edi Eama ka zgjedhur ti përgjigjet opozitës dhe Presidencës pas thirrjeve për 2 Marsin. "Sa më shumë Shq
Presidenti nuk e ndal thirrjen për shqiptarët: Në 2 mars të gjithë në Bulevard Presidenti i vendit, Ilir Meta, ka dale kete mengjes me nje tjeter thirrje per bashkimin e shqiptareve me 2 mars ne Bule
Nxjerrja e tankeve në Bulevard, fotot e panjohura nga 20 shkurti i 1991 (FOTO LAJM) Memoria.al publikon disa foto të panjohura që i përkasin 20 shkurtit të vitit 1990, të cilat na paraqesin disa imazhe të
Nga Sheshi "Skënderbej" te Bulevardi "Dëshmorët e Kombit", si dukej Tirana e komunizmit (FOTO LAJM) Publikohen fotot e rralla të kryeqytetit shqiptar, Tiranës, e cila këto ditë kremtoi 100-vjetorin e shpalljes së saj si
Banorët në bulevardin "Zogu 1" alarmojnë policinë dhe ambulancën: Ka koronavirus! Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Tiranë tek "Zogu 1" ku disa banorë kanë alarmuar policinë pasi kanë parë një shtet
9 vite nga "21 janari", Artan Hoxha: Kostumet janë spërkatur me gjakun e shqiptarëve Ditën e sotme bëhen 9 vite që nga demontrata e 2011 në Bulevard. Në 21 janar humbën jetën 4 persona të cilët u qëllua