999 rezultate për

bukuroshja

24-vjeçarja "çmend" fansat (FOTO LAJM) 24-vjeçarja britanike, Chloe Ferry, ka "çmendur" fansat me foton e fundit të postuar në rrjetet sociale. Personalitet
"Bukuroshja e fjetur" nuk është mit, femrave iu duhet gjumë për t’u dukur bukur Gjumi është esencial në pothuajse çdo gjë të trupit tonë, kjo pasi gjatë gjumit trupi pushon e shëron dhe riparon vetën.
Më tërheqëse se diva e Instagramit, bukuroshja bën namin me pozat (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Më tërheqëse se diva e Instagramit, bukuroshja bën namin me pozat (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
As ju nuk do ta besoni, bukuroshja në foto është nëna e djalit (FOTO LAJM) Një djalë 22-vjeçar ka publikuar disa fotografi të nënës së tij, duke i lënë të gjithë pa fjalë. Mirëpo, njerëzit nuk
"Miss Bota 2000", s'do ta besoni si duket bukuroshja pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Priyanka Chopra nga India në vitin 2000 ishte “Miss World”, dhe kjo femër e bukur indianie e mori titullin kur ishte 18
Bukuroshja italiane i kërkon "Babagjyshit" largimin e Salvinit (FOTO LAJM) Valentina Dallari, një personazh i njohur në Itali, i ka bërë një kërkesë “Babagjyshit”. Ajo ka kërkuar si dhuratë pë
"Miss Universe 2019", ku u rendit bukuroshja që përfaqësoi Shqipërinë (FOTO LAJM) Zozibini Tunzi është vajza që u shpall Miss Universe 2019. Ajo është 26 vjeçe, nga Afrika e Jugut dhe punon si aktivi
U shpall Miss Bota, bukuroshja shkurorëzohet pasi merret vesh e vërteta Miss Ukraine që u shpall Miss World dhe që u detyrua të heqë dorë nga titulli po padit kompeticionin për diskriminim.
Bukuroshja italiane që po "djeg" mbrojtësin e Milanit (FOTO LAJM) Mediat italiane kanë nisur thashethemet për një romancë mes Laura Cremaschi dhe mbrojtësit të Milanit, Theo Hernandez.
Bukuroshja franceze që i mori zemrën mesfushorit të PSG (FOTO LAJM) Julian Draxler ka një të dashur të re. Mesfushori i PSG-së është ndarë nga Lena Stiffel dhe është në lidhje me bukuro
3 vite larg ekranit, njihuni me "profesionin" e ri të Sofisë së "Zonë e Lirë" (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Sofien e parë të Arian Çanit e cila dikur u kthye në një nga vajzat më të komentuara në
Bukuroshja me 6 gjuhë të huaja, lë punën si ekonomiste në bankë për Instagramin (FOTO LAJM) Ksenia Çoumi është një nga modelet më të njohura në botë, por shumë pak e dinë se ajo gjithashtu është edhe ekonomiste.
E gjeni dot kush nga djemtë e showbizit është "bukuroshja" në foto? (FOTO LAJM) E ndjemë që s’po i bini në të kush është Arbër Bytyqi, kështu që po e nisim me një sqarim. Arbër Bytyqi është grimier pr
Ju kujtohet Sofia e parë e "Zonë e Lirë"? Si ka ndryshuar tërësisht bukuroshja (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Sofien e parë të Arian Çanit e cila dikur u kthye në një nga vajzat më të komentuara në
Një natë me Robertin apo me Lorikun? Bukuroshja shqiptare i refuzon të dy (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj edhe pse kanë kaluar vite që kur është zgjedhur vajza më e bukur e Shqipërisë, vazhdon të jetë në krye dhe
Bella Hadid thyen "rregullat", pozon provokuese si rrallëherë (FOTO LAJM) Bella Hadid vazhdon të jetojë jetën e saj më të mirë dhe t'i bëjë të gjithë të kenë zili. Bukuroshja 23-vjeçare ka po
Edhe basketbolliste edhe modele, kjo vajzë nuk di të ndalet (FOTO LAJM) Valentina Vignali njihet në rrjete sociale si basketbollistja më tërheqëse në botë. Ajo është basketbolliste, modele
Në lidhje apo jo me Zerkën? Reagon për herë të parë bukuroshja bjonde (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, në rrjet qarkulluan disa foto të këngëtarit Young Zerka me një vajzë bjonde në pishinë. Ata ishin fo
Fejohet Azem Hajdari: Kjo është bukuroshja në krah të tij (FOTO LAJM) Të gjithë e dinë moshën e Azem Hajdarit junior, sepse kur u vra babai i tij i ndjerë, nga i cili ka trashëguar emrin, ai