999 rezultate për

bukuria

"Të prish punë bukuria fizike në politike?", Grida jep përgjigjen e papritur Teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Grida Duma i është përgjigjur “Pyetjes që vret”. “Grida Duma, duhe
Një gjë e “shpifur” fshihet pas fotove provokuese të këtyre vajzave (FOTO LAJM) Padyshim që vajzat në foto i hedhin gjithnjë footgrafitë me një qëllim: Të mahnisin. Por mesa duket shumica prej tyre
Bukuria i është kthyer në makth kësaj vajze, kërkohet një djalë guximtar (FOTO LAJM) Një vajzë, e cila pranon se ka qenë e pafat në dashuri, thotë se nuk mund të gjejë një të dashur pasi është shumë e buku
Bukuria e kësaj vajzë është mallkim, kërkohet një djalë t'i afrohet (FOTO LAJM) Një vajzë, e cila pranon se ka qenë e pafat në dashuri, thotë se nuk mund të gjejë një të dashur pasi është shumë e buku
Marina ti je?! Shikoni ndryshimin drastik nga operacionet të vajzës së Eli Farës (FOTO LAJM) Bukuria në ditët e sotme është bërë një trend i prekshëm nga çdokush, ku ndonëse kohë më parë vajzat krenoheshin me tipa
Mos u gënjeni nga bukuria e saj, sot ndodhet në burg (FOTO LAJM) Bukuria e kësaj vajze është magjepse por ka tronditur opinionin austrialian pasi ra në prangat e policisë me akuzën për
I mahnitur nga bukuria e Meghan, Harry përlotet në altar (VIDEO) Në këtë momente në St George's Chapel po zhvillohet cermonia martesore e Princ Harry dhe Meghan Markle. Meghan ka m
Princeshë Qajar, simboli i bukurisë: 13 meshkuj vranë veten se ajo i refuzoi Bukuria është një gjë që çdo grua do të donte ta kishte, dhe të qënurit në qendër të vëmendjes i ka bërë njerëzit të shk
Bukuria e katër stinëve në ishullin Kotisaari (FOTO LAJM) Jani Ylinampa është fotograf i natyrës nga një vend i Finlandës. Ai është mjeshtër kur bëhet fjalë të fotografojë nj
Njihni Romeon dhe Zhuljetën nga Tirana, po me një fund tragjik Shekspiri, po të jetonte në Tiranë, Romeon e Zhuljetën do t’i quante Faqebardhi dhe Bukuria. Romeon dhe Zhuljetën i n
Maldive, bukuria e Oqeanit Indian gjatë natës (FOTO LAJM) Oqeani Indian lëshon një dritë të mahnitshme gjatë natës. Mund të dallohet lehtësisht vezullimi i yjeve në ujë. Kj
Deri këtu zgjati edhe bukuria natyrale e Elitës, fansat e akuzojnë për fotoshop (FOTO LAJM) Ajo është një ndër moderatoret më të simpatike vend. Elita së fundmi ndodhet me pushime me të dashurin e zemrës, reperin
Bukuria e së motrës lë në hije modelen shqiptare (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është një nga modelet më të njohura e cila ka pë gjithashtu edhe një karrierë si këngëtare por që nuk r
Valbona Selimllari poston foton e 21 viteve më parë, bukuria që nuk shuhet kurrë Valbona është dhe do mbetet gjithmonë një nga femrat më të bukura të Shqipërisë shkruan Albeu.com. Missi i parë Shqip
Bukuria është kudo! Fotot mahnitëse tregojnë të bukurën në 10 vende të ndryshme të botës (FOTO LAJM) Fotografja rumune Mihaela Noroc ka marrë 500 portrete të grave të bukura nga bota, përcjell albeu.com. Portretet, të
Bukuria e së motrës lë në hije modelen shqiptare (FOTO LAJM) Afërfdita Dreshaj është një nga modelet më të njohura e cila ka pë gjithashtu edhe një karrierë si këngëtare por që nuk
Bukuria që u shkatërrua nga moskujdesi i politikanëve (FOTO LAJM) Struga më herët është njohur si perlë e turizmit në Maqedoni dhe si një ndër qytetet më të mira në ish-Jugosllavi. Për k
“Lajthit” moti, ky qytet në Shqipëri sot u mbulua nga breshëri (FOTO LAJM) Moti sot ka qenë i paqëndrueshëm në gjithë Shqipërinë, në disa qytete kishte diell, në disa të tjera shi, pro ka pasur e
Zhvishet oficerja e patrullimit, le pa fjalë të gjithë pushuesit (FOTO LAJM) Ajo quhet Mari Ag, 30 vjeçe, dhe punon si oficere patrullimi në një prej vendeve më të rrezikshme në botë sa i takon kri
Do të mahniteni nga bukuria e këtyre pemëve (FOTO LAJM) Pemët sjellin oksigjenin që ne marrim, bëjnë hije në tokë në ditët me diell nën të cilat ne shpeshherë strehohemi, disa