999 rezultate për

bujar

Firmoset ekstradimi për shqiptarin e rrezikshëm, dyshimet për rolin e Ndragheta-s në Shqipëri e Ballkan Bujar Sejdinaj, një prej më të kërkuarve në Itali, me kodin e kuq të rrezikshmërisë i arrestuar në Shqipëri në korrikun
Akuzohet Juventusi por arbitrat "bujar" me Milanin, media italiane publikon renditjen sipas favorizimeve të gjyqtarëve Gabimet e arbitrave janë gjithnjë një temë e nxehtë në Itali. Ndonjëherë gjyqtarët në Serie A rrëmbejnë skenën pas n
Vrasja e vëllait të Talo Çelës, autori furnizoi makinën me karburant 20 minuta para ngjarjes Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Bujar Çelës, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Cela. Krimi ndodhi në 17 sht
Identifikohet vrasësi i Bujar Çelës, urdhër-arresti për 35 vjeçarin Prokuroria e Elbasanit ka lëshuar një urdhër-arresti për një të dyshuar si vrasësi i Bujar Çelës, i cili është në kërki
Vrasja e vëllait të Talo Çelës, shpallet në kërkim autori i dyshuar Një person është shpallur në kërkim në lidhje me vrasjen e vëllait të Talo Çelës, Bujar Çela, pak javë më parë tek rreth
Konfirmohen 19 kandidatët për deputetë në Vlorë: Ikën Agron Shehaj, rikthehet Bujar Leskaj Dega e Partisë Demokratike në Vlorë njofton se janë konfirmuar 19 kandidatët që garonin për në fazën tjetër. Nga 1500
Porositi dy vrasje dhe dyshohet për ekzekutimin e Bujar Çelës, merret vendimi për Erion Alibeajn Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën “Arrest me burg” per 34 -vjeçarin Erion Alibej i akuzuar nga prokuroria e Elbasani
Policia merr në kontroll rrugët pas vrasjeve, si u vunë në pranga dy persona Jemi vetëm pak ditë nga fundi i muajit i cili nuk ka qenë aspak i qetë, por i mbushur me atentate të bujshme dhe krime q
Kërcasin armët, del momenti i vrasjes së Bujar Çelës (VIDEO) Ky është momenti i ekzekutimit të Bujar Çelës mëngjesin e djeshëm, teksa ai po pinte kafen e mëngjesit në një lokal te r
DETAJET/ Vrasja e Bujar Çelës, RENEA zbarkon në Elbasan Pasditen e sotme, forcat RENEA kanë zbarkuar në Elbasan në kërkim të autorëve të vrasjes së Bujar Çelës. Kontrolle j
Do pinte kafen e mëngjesit, si u ekzekutua Bujar Çela Të tjera detaje zbardhen nga vrasja me armë zjarri 50-vjeçarit Bujar Çela. Mësohet se Çela punonte si taksist pa lice
Bujar Nishani humb njeriun e shtrenjtë, shpreh dhimbjen e madhe Ish-Presidenti shqiptar Bujar Nishani ka humbur një njëri të shtrenjtë të familjes. Nëna e tij është ndarë nga jeta d
HOROSKOPI/ Do të merrni një ofertë shumë bujare, mund të guxoni Dashi Tregohuni të hapur ndaj koncepteve të reja. Kohëve të fundit i keni refuzuar mendimet e njerëzve të tjerë. Ësht
Bujar Osmani bën betimin, i pari shqiptar në Maqedoninë e Veriut në rolin e ministrit të Jashtëm Tashmë Ministër i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani ka shkruar në lidhje me votimin e tij si ministër i Punëve të Jashtme,
Habit aktori: Dua ta puth në buzë Bujar Asqeriun Aktori Amos Zaharia është pjesë e trupës që luan në komedinë “Boing Boing”, dhe në segemente të ndryshme të rolit të tij
Ekzekutoi 2 biznesmenët, del fotoja e autorit i cili po mjekohej fshehtas (FOTO LAJM) "Nuk vajta për t’i vrarë. Shkova për t’i shkatërruar hotelin, për shkak të një borxhi që më kishte pronari i tij..."
U shkoi pranë me uniformë policie, si u ekzekutua me kallashnikov Bujar Lika dhe Paulin Gjergji (VIDEO) Ky është momenti i vrasjes së dyfishtë në Kurbin, ku viktima mbetën Paulin Gjergji dhe Bujar Lika (Hasani). Atentati
"Kisha qejf të dilja jashtë shtetit vetëm", Bujar Qamili tregon troç se ka gënjyer gruan (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Bujar Qamili ka folur për jetën e tij personale dhe mbështetjen që ka pasur nga bashkëshortja përgjat
Del videoja: Bujar Leskaj bën mundje në lokal, Sali Shehu arbitër (VIDEO) Politikanët shqiptarë janë bërë shpesh protagonistë të videove të ndryshe, një pjesë e tyre edhe të pazakonta. Kështu
Video epike, Bujar Leskaj ndeshje mundjeje në mes të lokalit (VIDEO) Një video e shpërndarë këto ditë në rrjetet sociale tregon kreun e KLSH Bujar Leskaj, në një pamje krejtësisht të pazako