999 rezultate për

buja

Rrëzimi i avionit në Nigeri: Raportohen 7 viktima Një aeroplan pasagjerësh i Forcës Ajrore Nigeriane u rrëzua sot pak përpara aeroportit të Abuja, për shkak të një dëmtim
Rrëzohet aeroplani i Forcave Ajrore Nigeriane, nuk dihet numri i viktimave Një aeroplan i Forcave Ajrore Nigeriane u rrëzua ndërsa po afrohej sot në pistën në Aeroportin Abuja për shkak të një dë
Ndajnë edhe kafshatën e fundit me të tjerët, këto 3 shenja janë më bujaret e horoskopit Ekzistojnë disa njerëz me zemër të madhe të cilët bëjnë gjithçka për të tjerët. Ata janë shumë bujar dhe ndodhen gjithmo
Rama apo Basha? Bujar Asqeriu: Rotacioni politik është jetik për shoqërinë! Aktori i njohur Bujar Asqeriu thotë se rotacioni politik është i nevojshëm dhe jetik për vendin. Në një intervistë për e
Favorizoi lirimin e Hekuran Billës, kërkohet shkarkimi i prokurorit Bujar Memia Pas gjyqtares Enkeleda Hoxha, Inspektori i lartë i Drejtësisë ka kërkuar shkarkimin e prokurorit të Krujës Bujar Memia.
DETAJET/ Vrasja e dy biznesmenëve në Laç, të afërmit e Lamajt: Gjakun e ke tek ne! Dosja e Prokurorisë prej 15 fashikujsh për vrasjen e dy biznesmenëve në Laç ka edhe disa detaje interesante mbi tentativ
E njohur si mbesa e Bujar Nishanit, modelja joshëse: Familja krenare për fotot nudo (FOTO LAJM) Beniada Nishani, modelja sexy nga Durrësi, që ka ikur që në moshë të vogël në Itali, ka treguar momentet e saj të karrie
"Vallë mos erdhi radha ime?", Bujar Kapexhiu rrëfen eksperiencën e infektimit me Covid-19 Regjisori, skenaristi, karikaturisti dhe aktori i njohur Bujar Kapexhiu ka ndarë me publikun eksperiencën e tij të infek
Ministrja serbe: Gent Cakaj s’mund të shpallet qytetar nderi në "territorin tonë" Ministrja e Administratës Publike dhe Vetëadministrimit Lokal, Marija Obradoviç, gjatë një paraqitje në seancën e sotme
Çfarë po kurdis Serbia në Bujanoc? Gjende predha dhe armatime të tjera Mediat serbe raportojnë për gjetjen e një arsenali të vërtetë ushtarak më datë 14 nëntor në territorin e Bujanocit.
Firmoset ekstradimi për shqiptarin e rrezikshëm, dyshimet për rolin e Ndragheta-s në Shqipëri e Ballkan Bujar Sejdinaj, një prej më të kërkuarve në Itali, me kodin e kuq të rrezikshmërisë i arrestuar në Shqipëri në korrikun
Akuzohet Juventusi por arbitrat "bujar" me Milanin, media italiane publikon renditjen sipas favorizimeve të gjyqtarëve Gabimet e arbitrave janë gjithnjë një temë e nxehtë në Itali. Ndonjëherë gjyqtarët në Serie A rrëmbejnë skenën pas n
Vrasja e vëllait të Talo Çelës, autori furnizoi makinën me karburant 20 minuta para ngjarjes Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Bujar Çelës, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Cela. Krimi ndodhi në 17 sht
Identifikohet vrasësi i Bujar Çelës, urdhër-arresti për 35 vjeçarin Prokuroria e Elbasanit ka lëshuar një urdhër-arresti për një të dyshuar si vrasësi i Bujar Çelës, i cili është në kërki
Vrasja e vëllait të Talo Çelës, shpallet në kërkim autori i dyshuar Një person është shpallur në kërkim në lidhje me vrasjen e vëllait të Talo Çelës, Bujar Çela, pak javë më parë tek rreth
Konfirmohen 19 kandidatët për deputetë në Vlorë: Ikën Agron Shehaj, rikthehet Bujar Leskaj Dega e Partisë Demokratike në Vlorë njofton se janë konfirmuar 19 kandidatët që garonin për në fazën tjetër. Nga 1500
Porositi dy vrasje dhe dyshohet për ekzekutimin e Bujar Çelës, merret vendimi për Erion Alibeajn Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën “Arrest me burg” per 34 -vjeçarin Erion Alibej i akuzuar nga prokuroria e Elbasani
Policia merr në kontroll rrugët pas vrasjeve, si u vunë në pranga dy persona Jemi vetëm pak ditë nga fundi i muajit i cili nuk ka qenë aspak i qetë, por i mbushur me atentate të bujshme dhe krime q
Kërcasin armët, del momenti i vrasjes së Bujar Çelës (VIDEO) Ky është momenti i ekzekutimit të Bujar Çelës mëngjesin e djeshëm, teksa ai po pinte kafen e mëngjesit në një lokal te r
DETAJET/ Vrasja e Bujar Çelës, RENEA zbarkon në Elbasan Pasditen e sotme, forcat RENEA kanë zbarkuar në Elbasan në kërkim të autorëve të vrasjes së Bujar Çelës. Kontrolle j