999 rezultate për

bugattit

Bugatti Spartacus, mishërimi i bishës dhe trashëgimisë së Bugattit (FOTO LAJM) Bugatti Spartacus është një SUV elektrik i dizajnuar për tu dukur si një makinë me një karakter më të veçantë. Sipas
3.5 milion euro makinë, njihni krenarinë e Bugattit (FOTO LAJM) Bugatti ka publikuar fotografi të Chiron Super Sport 300+, një model i ri prototipi i të cilit kohët e fundit arriti shp
Gati 500 km/h: "Bisha" e Bugattit bën historinë (VIDEO) Një version special i Bugatti Chiron ka thyer rekord botëror nën drejtimin e Andy Wallace në një pistë gjermane. Kom
Menduan se erdhi Ronaldo, por ja kush ndodhej brenda Bugattit (VIDEO) Një ngatërresë e vogël ka ndodhur ditën e djeshme në qendrën stërvitore të Real Madridit ku thuhej se do të mbërrinte Ro
Modeli i ri Bugatti Chiron do të arrijë shpejtësi 467 km/h Detaje të reja kanë rrjedhur për modelin e shumëpërfolur të Bugattit, Chiron, që premierën do ta ketë në mars në panairi
Ja cili do të jetë modeli i fundit i Bugattit (FOTO-LAJM) Bugatti prezanton “Veyron Super Sport”, supermakinën e radhës me 1.500 kuajfuqi. Ky model do të ketë motorin 8.0-litërs