999 rezultate për

bugatti

Njihuni me Bugattin e ri, makina më e shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Bugatti ka prezantuar krijimin më të fundit – një super veturë e cila do t’i kushtojë atij që dëshiron ta blejë, plot 11
Një bishë e vërtetë, kjo është makina që kushton 5 milion euro (FOTO LAJM) Janë prodhuarvetëm 40 makina të tilla, të cilat janë shitur të gjitha edhe pse ka një faturë prej 5 milion eurosh. B
Një bishë e vërtetë, kjo është makina që kushton 5 milion euro Janë krijuar vetëm 40 makina të tilla, të cilat janë shitur të gjitha edhe pse ka një faturë prej 5 milion eurosh. B
Menduan se erdhi Ronaldo, por ja kush ndodhej brenda Bugattit (VIDEO) Një ngatërresë e vogël ka ndodhur ditën e djeshme në qendrën stërvitore të Real Madridit ku thuhej se do të mbërrinte Ro
Arnold Schwarzenegger shet Bugattin luksoz për 2.5 milionë dollarë (FOTO LAJM) Arnold Schwarzenegger i cili njihet si i pasionuar pas makinave të shtrenjta dhe luksi me të cilat ka ndërtuar një kolek
Njëri udhëton me tren, tjetri me Bugatti Chiron, sot përballen me njëri-tjetrin në fushë Ronaldo njihet për veturat e tij superluksoze dhe Djene Dakonam që është bërë i njohur për udhëtimin e tij me tren.
Veturat superluksoze të Cristiano Ronaldos do i'u mahnisin (VIDEO) Cristiano Ronaldo është një pasionues i madh i veturave luksoze. Në shtëpinë e tij ai ka shumë vetura luksoze si: Lam
BMW E34 M5 turbo kundër Bugatti Veyron (VIDEO) Edhe pse ka 12 vite që është prodhuar, Bugatti Veyron vazhdon të lë pas me performancë shumicën e super-veturave. Me
Bugatti që kushton mbi dy milionë euro gërvishtet në trotuarin e hotelit luksoz (VIDEO) Pronarët e një Bugatti Chiron që kushton 2.7 milionë euro, si dhe të modelit Veyron që kushton 400 mijë euro më lirë, ka
Një super ekspozitë për makinat luksoze "Bugatti" në Dubai (FOTO LAJM) Kompania e makinave luksoze “Bugatti” ka hapur ekspozitën më të madhe në Dubai për të reklamuar të gjitha llojet që kanë
Pse ky Golf 2 është më i shpejtë se Bugatti Chiron (VIDEO) I ka mbi 1.200 kuaj fuqi dhe e gjithë kjo fuqi është e shpërndarë në të katër rrotat 4×4, kurse autori i Golf 2 pretendo
Bugatti Chiron kapërcen limitet, prodhohet vetura 3 milionë dollarëshe (VIDEO) Publikohet video e parë në lëvizje e supermakinës Bugatti Chiron! Më e veçanta me këtë makinë është se ajo nuk është
Ndërtohet super-jahti Bugatti i frymëzuar nga makina Chiron (FOTO LAJM) Ndërtohet jahti që frymëzon mitiken Chiron, nënshkruar nga Bugatti dhe Palmer Johnson. Për kompaninë e prodhimit të
Ronaldo teston super modelin e ri të “Bugatti”-t (VIDEO) Cristiano Ronaldo është i pasionuar pas makinave të shpejta dhe kjo nuk është një gjë e re. Së fundmi “Bugatti” i ka bër
Ronaldo i bën një super dhuratë vetes (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka çdo arsye për të festuar triumfin e Portugalisë në Euro 2016. Ai ka vendosur t’i bëjë një dhurat
Ja sa kushton makina më e shpejtë në botë (FOTO LAJM) Në Geneva Motor ShoW është preazantuar nga Bugatti makina me shpejtësinë më të madhe në botë. Bugatti thotë se gjenerate
Trashëgojnë garazhin nga daja, ja çfarë gjetën brenda tij (FOTO LAJM) Daja i tyre ishte një person ekscentrik, i cili kishte zgjedhur që pas vdekjes pjesë të trashëgimisë së tij të ishin dhe
Shitet Bugatti i vitit 1937, ja çmimi (FOTO LAJM) Javën e kaluar është shënuar dhe ngjarja "Amelia Island Concours d’Elegance' në Florida, ku pjesë e saj ka qenë dhe anka
Modeli i ri Bugatti Chiron do të arrijë shpejtësi 467 km/h Detaje të reja kanë rrjedhur për modelin e shumëpërfolur të Bugattit, Chiron, që premierën do ta ketë në mars në panairi
Bugatti sjell modelin me 1200 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Bugatti ka prezantuar së fundi modelin më të ri të makinës "Meo Constantini". Makina është e pajisur me motorin 8-lit