Shuhet në aksident ajror ikona e basketbollit Kobe Brayant (FOTO LAJM)
999 rezultate për

bubq

Bes Kallaku nuk e lë me aq, i përgjigjet publikisht Encës dhe Ermalit: Kjo më vret (FOTO LAJM) Çdo konflikt mes Bes kallakut dhe Ermal Mamaqit ishte thjeshtë një hipotezë, deri pak ditë më parë. I ftuar në "Shiko
Ardian Bujupi lë në mes turneun, viziton Shqipërinë dhe jep kontributin e tij (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Ardian Bujupi ditën që ndodhi tërmeti shkatërrues në Shqipëri, shprehu ngushëllime për familjet që hu
Pas vizitës së saj në Bubq, Xhensila i shpreh mirënjohjen Bebe Rexhas (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, erdhi ditën e sotme në Shqipëri për të parë nga afër dëmet që ka shka
Historia tragjike e familjes në Bubq, të cilës Bebe Rexha do t’i ndërtojë shtëpi të re Pas tërmetit të fuqishëm që shkatërroi vendin tonë, këngëtarja Bebe Rexha u nis menjëherë drejt Shqipërisë për t’i ardhu
Bebe Rexha mbërrin në Bubq: Ky është plani kryesorë (VIDEO) Siç edhe kishte premtuar Bebe Rexha sapo ka mbërritur në Bubq, pranë banorëve të prekur nga tërmeti. Në shoqërinë e B
Partizani dhe Guerrils zbarkojnë në Thumanë dhe Bubq Nuk mund të mungonte solidarizimi i kampionëve të Shqipërisë dhe kështu ka ndodhur. Klubi i Partizanit dhe Ultras Guerri
Alarmante! Sytë në Durrës, por në Bubq 1 mijë banorë në qiell të hapur pa shtëpi Ndërkohë që gjithë vëmëndja është përkushtuar në Durrës e Thumanë aty ku tërmeti sheshoi disa ndërtesa e mori 42 jetë nj
Familja me 10 anëtarë në qiell të hapur: Na sillni një të paktën një çadër ku të fusim kokën! Tërmetet në Shqipëri kanë shkaktuar deri tani 42 viktima duke u shënuar ndër ditët më të vështira që po kalon vendi ynë.
Tërmeti "shkërrmoq" shtëpinë në Bubq, shpëton për mrekulli çifti Dy persona burrë e grua kanë shpëtuar për mrekulli pasi tërmeti i fuqishëm u ka shembur totalisht shtëpinë, në fshatin B
Romeo nga Bubqi, në 2-vjetorin e martesës Besi i bën dedikimin romantik Xhensilës (FOTO LAJM) Bes Kallaku mund të ketë qenë mjaft i zënë me udhëtimin që bëri me kreun e shtetit Ilir Meta, por nuk i harron datat e r
Besi rrëfen jetën e varfër në Bubq: Flija me Ijen deri 22-vjeç Aktori i njohur Bes Kallaku sot ishte i ftuar në emisionin e mëngjesit në Ora News ku ka treguar detaje të paditura rret
Bes Kallaku feston si i çmendur me "katunarët e vet" (VIDEO) Padyshim që dasma e Besit dhe Xhensilës ishte një nga më të bujshmet që kishim parë ndonjëherë. Por ama në rrjet soc
Vidhnin dhe shkatronin banesat, prangosen burrë e grua në Krujë Policia ka arrestuar një person dhe ka proceduar në gjendje të lirë bashkëshorten e tij, pasi akuzohen për një sërë vjed
Aksident i rëndë në aksin Bubq-Mazhë, ndërron jetë 7-vjeçarja Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në aksin Bubq-Mazhë. Bëhet fjalë për shtetasin Erjon Laska i cili
Dy grabitës vjedhin paratë dhe sendet me vlerë në një banesë në Bubq Mëngjesin e sotëm, maskat kanë grabitur një banesë në Bubq në Fushë-Krujë. Portali Albeu bën me dije se grabitja ka ndod
3 në pranga dhe 2 në kërkim për grabitjen e kreut të komunës Bubq Update- Pas ngjarjes së ndodhur mbrëmë ku është grabitur banesa e kreut të komunës Bubq, policia bën me dije se t
Mbytet në lumë 12 vjeçari në Bubq të Fushë-Krujës Në fshatin Bubq të Fushë-Krujës një 12 vjeçar është mbytur liqen pasditen e sotme. Ashtu sikurse mësohet nga policia, Kl