999 rezultate për

bruno

Bruno Dita shënon golin e parë me fanellën e Shkëndijës (VIDEO) Bruno Dita shënoi golin e parë me fanelën e Shkëndijes në ndeshjen e katërt të kampionatit maqedonas kundër Borecit. di
Ishte në "gjumë" në golin e dytë të Sevillas, plas keq mes dy lojtarëve të Man. United (VIDEO) Manchester United u eliminua nga Sevilla në gjysmëfinale të Europa League dhe anglezët nuk e kanë përjetuar mirë. Mes lo
Kukësi nuk ndalet në merkato, zyrtarizon Bruno Telushin Nga ushtar i Partizanit, në ushtar i Kukësit. Bruno Telushi është zyrtarisht futbollist i klubit verilindor.
Drejt largimit nga Partizani, Bruno Telushit i del emri te klubi i njohur turk Menemenspor është i njohur në Shqipëri jo vetëm për faktin se aty luajnë dy ish-lojtarë të Laçit, Gentjan Selmani dhe Da
Ronaldo si menaxher, Solskjaer: Na këshilloi të blinim Bruno Fernandes Bruno Fernandes po shkëlqen me fanellën e Mançester Junajtid dhe është kthyer shumë shpejt në një nga blerjet më të godi
Bruno Fernendas nuk ndalet, barazon rekordin e CR7 dhe Salah në Premier League Portugezi i Manchester United është transferuar në kampionatin anglez vetëm pak muaj më parë, por kaq i ka mjaftuar për
Zhbllokohet sfida, Aston Villa-Manchester United (VIDEO) Manchester United ka zhbllokuar shifrat në ndeshjen ndaj Aston Villës në transfertë. Miqtë shënuan me 11-metërsh me B
"Me fat që të kam", urimi special i Brunos për ditëlindjen e Klajdi Harunit (FOTO LAJM) Ditën e sotme, këngëtari i njohur Klajdi Haruni feston ditëlindjen e tij. Miku i ngushtë i këngëtarit, Bruno ka zgjedhur
Bruno Fernandes zbulon një prapaskenë interesante: Qava kur Manchester United bëri ofertë Bruno Fernandes ka zbuluar se ai u mbush me lot pasi mësoi për transferimin e tij te klubi i madh anglez, Manchester Uni
Bruno Guimaraes, lojtari i Brazilit që ishte gati të hiqte dorë nga futbolli Kur Bruno Guimaraes po shqyrtonte transferimin në Evropë, ai nuk kishte mundësi të pakta. Benfica, Arsenali dhe Atletico
Me Bruno Fernandes në skuadër, Man.United i gatshëm ta shesë Pogban me çmim më të ulët Manchester United është i gatshëm të ulin çmimin e tyre për të shitur Paul Pogban në verë pas transferimit të Bruno Fern
Bruno Fernandes te United, Sampdoria dërgon në FIFA Sportingun e Lisbonës Kalimi i Bruno Fernandes te Manchester United ka futur në "sherr" dy ish ekipet e portugezit. Ekipi italian i kërkon ati
Bruno Dita: Kam dy oferta, asnjë kontakt me Skënderbeun për rrogat Mesfushori i Skënderbeut, Bruno Dita, po përgatitet për vijimin e sezonit me shpresën që të kthehet në fushë sa më shpej
Bruno Dita nostalgjik, publikon momentet më të mira te Skënderbeu (VIDEO) Në një kohë që futbolli është ndalur pothuajse në të gjithë botën, futbollistët tashmë mundohen të kujtojnë kohën e futb
Hemoragji cerebrale, aktori i njohur shtrohet në spital (FOTO LAJM) Aktori Bruno Shllaku është shtruar këtë pasdite në QSUT, pasi ka pësuar hemoragji cerebrale. Fatmirësisht gjendja e
EKSKLUZIVE/ Bruno Dita tregon pse qëndroi te Skënderbeu: Korça qytet fantastik dhe me njerëz të mirë Kapiteni i Skënderbeut, Bruno Dita, i cili po kalon një super formë ka folur në një intërvistë ekskluzive për Albeu.com.
Solskjaer vazhdon me elozhet për Fernandes: Mund të ndihmojë edhe McTominay të përmirësohet Blerja e janarit për Manchester United po rezulton mëse e qëlluar. Bruno Fernandes është kthyer në një pikë kyçë për sku
Bruno Fernandes barazon rezultatin për United ndaj Everton (VIDEO) Pas golit të shpejtë të shënuar nga Everton fal një gafe të portierit De Gea, United ka arroitur të barazojë rezultatin.
Solskjaer me fjalë të mëdha për Fernandes: Më ngjason me Scholes Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskajaer ka folur me fjalw tw mwdha pwr mesfushorin e transferuar gjatw afati
Partizanit nuk i mjafton fitorja, Besëlidhja e eleminon nga Kupa e Shqipërisë Megjithëse ka fituar, Partizani është eliminuar nga Kupa e Shqipërisë. Të kuqtë mposhtën 3-1 skuadrën e Besëlidhjes p