999 rezultate për

brozovic

Lajm fantastik për Conten, kampioni i botës pranon transferimin tek Interi (FOTO LAJM) Antonio Conte pret edhe një dhuratë të fundit nga merkato. Dëshira e madhe e trajnerit të Interit është N’Golo Kante, me
Interi i cakton çmimin Brozovic, Bayerni ofron më pak Mesfushori i Kombëtares së Kroacisë, Marcelo Brozovic, është pranë largimit nga Inter. Sipas La Gazzetta Dello Sport,
Interi dhe Bayerni akoma më pranë shkëmbimit të bujshëm Mesfushori i Interit, Marcelo Brozovic mund të bëjë një lëvizje të befasishme duke u transferuar drejt Bayern Munchen.
"Tapë" në timon, Brozovic mbetet pa patentë Mesfushori i skuadrës së Inter, Brozovic, ka thyer rregullat e komunikacionit, pasi është kapur duke vozitur i dehur.
Brozovic "gozhdohet" te Interi, kontratë e re pa klauzolë Marcelo Brozovic do të vazhdojë të jetë pjesë e Interit. Mesfushori është në qëndër të projektit të zikaltërve dhe për t
Reali dhe Barcelona sërish në luftë, këtë herë për yllin i Interit Marcelo Brozovic ka hyrë si emër i ri në planet e transferimit të dy klubeve të mëdha të La Ligas, Barcelonës dhe Real M
Real Madridi vihet pas mesfushorit të Interit Real Madridi po shfaq interes serioz ndaj mesfushorit të Interit, Marcelo Brozovic. Madrilenët janë duke e ndjekur ng
Ndodh befasia në San Siro, Inter shënon dy gola të shpejtë dhe barazon shifrat (VIDEO) Interi e ka nisur furishëm pjesën e dytë. Zikltërit kanë barazuar shifrat në 2-2 teksa shënuan dy gola në 3 minuta.
Bora shkon një metër në Brozovicë (FOTO LAJM) Prej dy ditësh në Kosovë po mbizotëron një mot i ftohtë me reshje dëbore dhe stuhi. Tashmë bora ka mbuluar vendet mal
Trembi kampin zikaltër kur doli me paterica nga stadiumi i Lecces, mësohet sa do të mungojë Brozovic Trembi jo pak duke u larguar nga Lecce me paterica, por për Marcelo Brozovic vijnë lajme të mira. Mesfushori i Interi
"Ky ves duhet të zhduket", Conte pranon sherrin Brozovic-Lukaku Trajneri i Interit, Antonio Conte ka folur përpara derbit ndaj Milanit në “San Siro”. Në një deklaratë për mediat, te
Plas te Interi, Lukaku sherr me Brozovic Romelu Lukaku është padyshim lojtari më i shtrenjtë i epokës Zhang tek Interi, dhe njeriu rreth të cilit Antonio Konte k
Si lindi konflikti mes Icardit dhe Interit, tradhtia nga shoku i skuadrës (FOTO LAJM) Mauro Icardi dhe Inter janë duke kaluar një periudhë tepër të vështirë mes tyre. Duket se rrugët e tyre janë të destinu
Rikthehen Martinez dhe De Vrij, Brozovic ny dyshim për dy ndeshjet e rradhës Lautaro Martinez dhe Stefan de Vrij do të kthehen për Interin, por Marcelo Brozovic thuhet se është në dyshim për ndeshj
Buzëqesh Spalletti, Brozovic dhe Miranda janë gati Lajm i mire vjen për Luciano Spallettin në prag të ndeshjes së kthimit ne Europa Ligë ndaj Eintrachtit Frakfurtit dhe de
Formacionet zyrtare: Interi kërkon fitoren kundër Spalit, Martinez e nis titullar Interi do presë në orën 15:00 Spalin teksa do të kërkojë të rikthehet tek fitorja pas humbjes 2-1 nga Cagliari një javë
Formacionet zyrtare: Eintracht Frankfurt – Inter Luciano Spalletti ka zgjedhur një 4-3-3 për ndeshjen e parë të 1/8-ave të Europa League ndaj Eintracht Frankfurt, shkr
Iu hoq shiriti i kapitenit, zbulohet armiku i Icardit brenda skuadrës (FOTO LAJM) Lajmi që u dha sot në lidhje me heqjen e shiriti të kapitenit të Interit Mauro Icardi ka tronditur të gjithë tifozët e I
Formacionet zyrtare: Inter - PSV Inter do të përballet sonte ndaj PSV në "Giuseppe Meazza", e vlefshme për UEFA Champions League. Zikaltërit duan me
Real Madrid, kërkon shërbimet e Brozovic Real Madrid është në kërkim të një mesfushori. Sipas asaj që raporton “El Desmarque” bëhet fjale për kroatin Marcelo Br