999 rezultate për

brotherit

“E ndershmja e Big Brotherit fjeti me mua për një palë çizme…!” Donës i dalin të “të palarat” Banorët e shtëpisë së vëzhguar, Big Brother janë ndër më të komentuarit kohët e fundit. Sapo futen në shtëpi fillojnë
Albës së Big Brotherit i buzëqesh fati nga fitorja e Portugalisë (FOTO) Alba Çobaj, një ndër konkurentet më të spikatura të Big Brother e ka përkëdhelur fati. Tundimi për të fituar disa le
Shokohen teleshikuesit për BB anglez, konkurrentja mbetet shtatzënë dhe humb fëmijën Një konkurente në Big Brotherin anglez është detyruar që të lejë lojën, pasi ajo kishte ngelur shtatzënë. Për fat të keq
Divorcohet Mirjeta e Big Brotherit Më 19 gusht të vitit të kaluar, shkodranët asistuan në një nga dasmat më “glamour”. Mirjeta Bajramaj, e cila u bë e njoh
Do të martohet Mirjeta e Big Brotherit Ajo është përfolur shumë për historitë e saj të dashurisë dhe karakterin e saj të hapur e miqësor. Bëhet fjalë për Mirje
Mimoza e BB2: Mos i'u përkushtoni shumë Big Brotherit Mimoza Krasniqi vajza e cila ka marrë pjesë në edicionin e dytë të reality shoë Big Brother Albania tregon se përse ky p