999 rezultate për

bronson

Macja 15 kg e cila u bë famshme nepërmjet "Instagramit" (FOTO & VIDEO) Duke parë fotografitë e kësaj mace gjigante, mund të mendojmë se imazhet janë mbase të modifikuara apo të fotoshopuara.
Action Bronson bëhet për spital Reperi shqiptar nga Kosova, Arian Asllani për pak se nuk u verbua nga dritat e skenës, gjatë një koncerti të tij –ku për
"Jemi vetëm dy minuta larg Apokalipsit" Sa pranë shkatërrimit të planetit është njerëzimi? Ora simbolike e apokalipsit qëndron ende dy minuta para mesnate. S
Prokuroria konfirmon: Action Bronson nuk konsumoi drogë Kryeprokurori i Prishtinës Ymer Beka ka konfirmuar se hetimet e prokurorisë kanë zbuluar se reperi Action Bronson nuk ki
A tymosi Action Bronson marihuanë në skenë? Babai i Dua Lipës shpjegon gjithçka Të shtunën ka performuar në “Sunny Hill” reperi i famshëm, Action Bronson. Gjatë performancës së tij ndodhi një inciden
Policia e Kosovës jep detaje nga arrestimi i reperit të njohur botëror Action Bronson Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në parkun e Gërmisë është ndaluar personi me inicialet A.B nën dyshimin se është has
Shqiptari Arian Asllani aktron me Robert De Niro dhe Al Pacino Mbreti i repit, Action Bronson, një shqiptar i njohur në Amerikë për muzikën e tij, por edhe për emisionin e famshëm të
Dua gatuan e flet shqip, nën shoqërinë këngëve shqipe të kënduara nga Merita Halili dhe Raif Hyseni The United Show with Action Bronson është prej emisioneve më të shikuara në SHBA dhe gjithnjë ai ka të ftuar mysafirë të
Kur bëhen bashkë Merita Halili dhe Dua Lipa (VIDEO) Arian Asllani i njohur ndërkombëtarisht si Action Bronson përveçse rreper, është edhe drejtues i Bronson show ku ka ftua
Reperi performon me flamurin kuq e zi në SHBA (VIDEO) Një tjetër reper shqiptar po na bën krenar në SHBA, ku gjatë performancës së tij ka nxjerrë flamurin kuq e zi. Bëhet fja