999 rezultate për

broja

Broja rikthehet te goli, Vitesse fiton dhe i "ngjitet" Ajax-it (VIDEO) Një javë më parë humbi një rast flagrant me portën e boshatisur, por Armando Broja u konfirmua sërish titullar nga trajn
"Mami më shkruajti menjëherë", Armando Broja tregon momentin më të vështirë Armando Broja nuk mund të harrojë momentin e vështirë që ka përjetuar ndaj Gronigenit. Padyshim që flitet për rastin
Super Armando Broja, përmbys rezultatin për Vitesse (VIDEO) Armando Broja është duke kaluar një moment shumë pozitiv në Holandë. Gjigandi shqiptar ka arritur të shënojë edhe në nde
Po kalon një moment të mirë në Holandë, Broja: Nëse punon fort mund të arrish gjithçka Armando Broja është pështatur shpejt në Hollandë me klubin e tij të ri. Djaloshi nga Malësia e Madhe ka zhvilluar ndeshj
Shënoi dopietë në Holandë, reagon Broja: Është vetëm filimi Armando Broja është kthyer shumë shpejt në protagonist në radhët e Viteses në kampionatin holandez, duke tundur tre herë
Broja në superformë, shënon dopietë (VIDEO) Armando Broja vazhdon të tregojë se është një lojtar i nivelit të lartë. Nëse në kombëtare ai nuk arriti të gjejë rrj
Nuk ndalet Broja, shënon sërish në Holandë (VIDEO) Armando Broja shënon për Vitessen në kampionat. Sulmuesi i Shqipërisë ka shënuar golin e dytë të tij me fanellën e Vites
Vata: Duhet të investojmë te Broja Rudi Vata shprehet se kombëtarja duhet të investojë te Armando Broja për ta kthyer në një si Xheko te Bosnja apo Levando
Kazakistan - Shqipëri, formacionet zyrtare: Reja hedh në fushë debutues Shqipëria luan ndaj Kazakistanit duke filluar nga ora 15:00, në ndeshjen e vlefshme për Ligën C në grupin 4. Një ndes
Futet si zëvendësues, Broja shënon golin e parë në Holandë (VIDEO) Armando Broja ka shënuar golin e parë me fanellën e Viteses në kampionatin holandez. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare,
Risitë e Kombëtares, Broja e Çekiçi: Kombëtarja A, ëndërr që bëhet realitet! Të veshësh fanellën kuqezi është një ndjesi e veçantë, sidomos kur bëhet fjalë për atë të kombëtares së parë. Armando Br
Armando Broja e nis furishëm aventurën te Vitesse, shënon dopietë në debutim (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Armando Broja po tregon klasin e tij menjëherë edhe te klubi i Vitesses. Ai u prezantua para dy di
U huazua te Vitesse, vjen reagimi i parë nga Broja: Klub ideal për tu rritur Pas prezantimi si lojtari më i ri i Vitesses, sulmuesi i përfaqësueses Shpresa të Shqipërisë, Armando Broja ka thënë edh
Armando Broja bëhet me ekip të ri Armando Broja duket se në edicionin e ri nuk do të mund të shpresojë të luajë në skuadrën e parë të Chelseat. Sulmues
Sulmuesi shqiptar pjesë e Chelsea për ndeshjen ndaj Bayern Munchen Sonte me fillim nga ora 21:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Bayernit dhe Chelseas, dule ky në kuadër të 1/8 së final
Ylli shqiptar i Chelsea, "Talenti i ditës" në "Tuttomercatoweb" Faqja e njohur italiane "Tuttomercatoweb", në rubrikën e saj, "Talenti i ditës", i ka kushtuar hapësirë sulmuesit shqipt
Formacionet zyrtare, Partizani-Kukësi Janë publikuar formacionet e kryendeshjes së kësaj Jave në Kategorinë Superiore, Partizani-Kukësi. Trajneri i të kuq
Talenti shqiptar Armando Broja thirret nga Lampard për te ekipi i parë i Chelsea Armando Broja është thirrur të stërvitet me ekipin e parë të Chelsea-t. Trajneri Frank Lampard i ka prioritet të rinjtë
Mbrojtësi meksikan tregohet i sinqertë: Te Roma kuptova se nuk dija të mbroja Hector Moreno ishte blerja e parë e Ramon Monchit, pasi mori detyrën e Drejtorit Sportiv te Roma dhe pagoi 6 milionë eur
Kërcënohet me jetë presidenti Hashim Thaçi Një qytetar nga pjesa Veriore e Kosovës ka kërcënuar Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi gjatë ditës së djeshme. Burime