999 rezultate për

britney

Britney Spears do të hedhë sërish në gjyq ish-bashkëshortin, zbuloni arsyen (FOTO LAJM) Në 2020-tën, Britney Spears ka vendosur të rihedhë në gjyq ish-bashkëshortin e saj, Kevin Federline. Qëllimi i saj ës
Pas 17 vitesh të ndarë, fansat besojnë në dashurinë e Britney dhe Justin Timberlake (FOTO LAJM) Kanë kaluar plot 17 vite nga koha kur Britney Spears dhe Justin Timberlake i dhanë fund lidhjes së tyre, por fansat vazh
Britney Spears po mundohet të lejë pas problemet, shfaqet me bikini në plazh (VIDEO) Britney Spears është në kërkim të lumturisë dhe të shëndetit pasi ajo ka përjetuar kohëve të fundit një sër trazirash pe
Britney Spears lë pas problemet, argëtohet në jaht me të dashurin (FOTO LAJM) Britney Spears ka pasur një muaj mjaft të vështirë pas hyrjes së parë në një klinikë psikiatrike dhe më vonë edhe për sh
Britney Spears më se në formë, joga me bikini ( FOTO & VIDEO) Kengëtarja e dashur nga e gjithë bota, Britney Spears vetëm pak kohë më parë doli nga spitali psikiatrik. Së fundmi
Këngëtarja e famshme mbyll karrierën, ka probleme me shëndetin mendor Pak kohë më parë u bë e ditur se këngëtarja e famshme Britney Spears është shtruar në një qendër rehabilitimi për shënde
Iu sëmur babai, këngëtarja heq dorë nga muzika Britney Spears njoftoi se do të tërhiqet nga muzika për një periudhë kohore të pacaktuar, që të kujdeset për babain e sa
Mos e besoni po deshët por kjo pikturë e Britney Spears është shitur 10 mijë dollarë Kush do ta mendonte se Britney Spears një ditë do të ishte një piktore? Ajo është e njohur për hitet e saj të rinisë
Të tjera telashe për Britney Spears Ai dhe këngëtarja e famshme, Britney Spears, kanë qenë të martuar së bashku për tre vite, nga 2004 deri në 2007 dhe kanë
Princesha e pop-it Britney Spears bën 35 vjeç Britney Spirs mbush sot 35 vjeç. Përkundër moshës ajo mbetet për të gjithë “Lolita e popi-it”, emër që e ka fituar në
Britney Spears fejohet? (FOTO LAJM) Lidhja e saj me djalin më të ri në moshë, Sam Asghari është ndër më të komentuarat. Që në fillimet e tyre, të gjithë
Britney lidhet me modelin Iranian Fituesja e çmimit “Grammy” Britney Spears, është shfaqur e shoqëruar nga i dashuri i saj 23-vjeçarja për lojën e basketb
Britney Spears largohet e trembur nga skena (FOTO LAJM) Teksa ka qenë duke performuar këngëtarja shumë e njohur Britney Spears ka lënë skenën dhe është larguar nga truprojat e
Britney Spears shkakton kaos në Jerusalem (VIDEO) Arritja e Britney Spears në Izrael ka shkaktuar mjaft shqetësime. Kjo është vizita e parë e yllit të popit në kuadër të
Kate Upton, Britney Spears dhe Emma Watson, femrat më të bukura në botë (FOTO LAJM) Kate Upton, Britney Spears dhe Emma Watson, janë femrat më të bukura në botë sipas klasifikimit të Wao-mag.com. Socio
Britney Spears prezanton vëllain në ditëlindjen e tij (FOTO LAJM) Ai mund të jetë larg vëmendjes, por vëllai i Britney Spears, Bryan, është e qartë se është një pjesë shumë e rëndësishme
Britney Spears me një të dashur model? Zërat e fundit thonë se Britney Spears ka nisur të shoqërohet me modelin simpatik Sam Asghari. Thashethemet për një lidh
I bie veshja në skenë, ja çfarë ndodhi me Britney Spears (VIDEO) Britney Spears ka arritur që me mjaft mjeshtëri të kalojë një situatë aspak të lehtë, pasi rrobat e saj po i binte në sk
Britney Spears, një mami e mërzitshme Ndonëse Britney Spears ka me miliona fansa, për djemtë e saj ajo mbetet një mami jo shumë moderne dhe të ecë me hapat e
Spears: Ja pse humba toruan në 2007 Britney Spears është në kohën e saj të artë, por vite më parë ajo përjetoi një periudhë aspak të mirë, aq sa u largua ng