999 rezultate për

britani

Kthehej nga Anglia, burrelsit i sekuestrojnë mijëra paund në Durrës Policia Kufitare në bashkëpunim me Doganën dhe Sektorin e Trafiqeve të Paligjshme në DVP Durrës i bllokojnë një shtetasi
Koka e grupit të drogës në Britani, shqiptari dënohet me 25 vjet burg Policia angleze ka bërë të mundur shkatërrimin e një grupi kriminal që operonte në Angli. Ky grup përbëhej nga 19 an
Të gjithë blinin tek ai, kush është "lordi" shqiptar që drejtonte perandorinë e kokainës në Britani Shqiptarë ndër vite njihen si pjestarë të bandave kriminale në Britanië e madhe, ku kryesisht merren me drogë dhe prosti
Alarm nga Britania, prostitutat shqiptare grupi më i madh i skllavërisë moderne Mediat britanike kanë raportuar se vajzat shqiptare janë një ndër grupet më të mëdha të prostitucionit në këtë shtet.
Kopështi Zoologjik i dalë nga ferri! Mediat britanike bëjnë rezil Shqipërinë (FOTO LAJM) Një luan i sëmurë nga sytë që nuk lëviz asgjë, një zebër e vetmuar dhe një ujk i tromaksur! Këto janë kafshët në "Safari
Rrugë e re drejt Britanisë, policia gjermane në hall me shqiptarët Gjashtë herë në javë, një treaget mallrash udhëton nga Cuxhaveni për në Immingham të Anglisë. Ajo që ndokush vështirë se
Emigrimi i paligjshëm, Britania i jep miliona Shqipërisë Aq shqetësues është trafikimi i viktimave të skllavërisë moderne nga Shqipëria drejt Britanisë, saqë autoritet britanike
Eksperti britanik: Ndarja e Kosovës, një opsion Eksperti britanik për marrëdhënie ndërkombëtare, James Ker Lindsay, ka thënë se ka një gatishmëri që ideja korrigjimit t
Kërcënohet Theresa May Disa ministra britanikë po kërcënojnë të japin dorëheqjen, si pasojë e lëshimeve që kryeministrja Theresa May po përgati
Nuk njeh të ndalur, Tayna-s i shkruan edhe reperi i njohur britanik Reperja, Tayna, edhe pse nuk numëron shumë këngë, është shëndërruar në një nga perzonazhet më të komentuara në shoëbiz-i
Emigranti po deportohej nga Britania, pasagjerët detyrojnë policinë ta ulë nga avioni (VIDEO) Ky është momenti kur udhëtarët në një fluturim nga Londra në Turqi ndalojnë një njeri që të dëbohet nga Britania e Madhe
Emigrantët e ngjitur në kamion tërbohen kur kuptojnë drejtimin e gabuar (VIDEO) Një shofer kamioni britanik filmoi disa emigrantë që kërkonin të zbrisnin në autostradë, kur e kuptuan se kamioni nuk sh
The Independent: Të gjitha provokimet e paturpshme të McGregor ndaj besimit të Khabib Khabib Nurmagomedov ka marrë mjaft kritika për veprimin e tij duke dalë nga oktagoni për të sulmuar pjestarët e stafit t
Juncker dhuron spektakël, kërcen si kryeministrja britanike (VIDEO) Presidenti i Komisionit Evropian Jean Claude Juncker, edhe kësaj here dhuroi spektakël. Ai para se të fliste nisi të kër
1 në 3 vajza ngacmohet kur është me uniformë shkolle Një në tri vajza në Britani, e veshur me uniformë shkolle, është ngacmuar seksualisht në publik, bën të ditur një raport
I dënuar me 25 vjet burg, kush është shqiptari që "shëtit" me 13 emra në Britani Hektor Mahmutaj, 42 vjeç, është dënuar me 25 vjet burg në prill të vitit 2000 për vrasjen e fermerit Gentjan Jahaj në Sh
Fati tragjik i peshkatarit që shënon rastin e parë të këtij lloji! Një i ri britanik ka gjetur vdekjen pasi u kafshua nga një gjarpër detar teksa ishte në një varkë peshkimi. 23 vjeçar
Britania prezanton bishën që ka frikësuar serbët në Kosovë Dizajni më modern i tankut “Challenger2” të ushtrisë britanike është prezantuar së fundmi dhe ka sistem paralajmërues me
Tusk: BE dëshiron të ketë marrëdhënie të ngushta me Britaninë pas Brexitit Bashkimi Evropian dëshiron të ndërtojë marrëdhëniet më të mira të mundshme me Britaninë e Madhe në tregti, siguri dhe çë
Britanikët prezantojnë tipin e ri të super tankut të përdorur në Kosovë (FOTO LAJM) Është prezantuar dizajni i tankut më modern të ushtrisë britanike, që ka sistem laserik paralajmërues, dhe mund të shkre