999 rezultate për

brignoli

Moçka apo Brignoli ? Vlerësoni golin më të bukur me kokë (VIDEO) Portieri Shpëtim Moçka shënoi gol në sekondat e fundit, në ndeshjen mes Teutës dhe Partizanit që u zhvillua në Durrës, t
Gattuso fajëson këtë lojtar tek goli i Brignolit Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ka treguar se cili futbollist i tij ka qenë fajtor për golin e portierit të Benevent
Nga Brignoli tek Beqaj, shikoni golin e shqiptarit të shënuar në minutën e fundit (VIDEO) Pas golit të portierit të Beneventos, Alberto Brignolit, ndaj Milanit në sekondat e fundit, në orët e fundit po shfletoh
Si u festua goli i Brignolit kundër Milanit në gjuhë të ndryshme (VIDEO) Goli me kokë në minutat e fundit të portierit të Beneventos ndaj Milanit po bën xhiron e botës. Në videon e mësipërm
Edhe Balotelli komenton golin e Brignolit kundër Milanit (VIDEO) Benevento-Milan ishte një nga ato ndeshje të çmendura, që rrallë ndodhin në histori. Goli në minutën e fundit nga po
Flet heroi i Beneventos: Unë shkova, mbylla sytë kur pashë topin që po vinte dhe kërceva si portier Në përfundim të barazimit historik me Milanin, ku protagonist ishte portieri Brignoli, i cili shënoi në minutën e 95'-të