999 rezultate për

bridge

Diagnostikohet me kancer, reagon aktori i njohur i Hollywood (FOTOLAJM) Aktori i mirënjohur Jeff Bridges ka njoftuar se është diagnostikuar me kancer. Bridges është diagnostikur me limfoma, së
ZYRTARE/ Chelsea transferon portierin nga Franca Chelsea ka njoftuar se ka kompletuar transferimin e portierit Edouard Mendy nga Rennes. 28 vjeçari është larguar nga
Universiteti i Cambridge merr vendim që deri vitin e ardhshëm mos të ketë ligjërata Një nga universitetet më të njohura në botë, ai i Cambridge ka vendosur që të ndalojë ligjëratat me studentët. Në fak
Wenger tregon arsyen pse Chelsea e deklasua nga Bayerni Ish-trajneri i Arsenalit ka komentuar humbjen qw pwsoi Chelsea ndaj Bayern Munchen nw "Stamford Bridge" duke zbehur shan
Dhunuan fëmijët, kërkohet paraburgim për dy edukatoret e kopshtit Prokuroria Themelore e Prishtinës ka bërë kërkesë për rishqyrtimin e masës së paraburgimit për dy edukatoret e kopshtit
I iku fitorja nga "duart", Lampard i zhgënjyer Trajneri i Chelseat, Frank Lampard, beson se mungesa e saktësisë e skuadrës së tij para portës kundërshtare ia kushtoi d
Lumë golash në "Stamford Bridge", Chelsea barazon shifrat ndaj Ajax (VIDEO) Janë shënuar plot 8 gola në sfidën Chelsea-Ajax. Vendasit kanë barazuar 4-4 duke përfituar nga dalja me karton të kuq e
Tronditen fansat, Meghan, Harry dhe Kate shfaqen të plakur Një program teknologjik ka zbuluar se si do të duken Princi Harry, dukesha e Cambridge dhe Dukesha e Susexx kur të jenë
Gjeti të pajetë motrën pas një javë kërkimesh, mesazhi prekës i të vëllait (FOTO LAJM) Trupi i vajzës britanike Amelia Bambridge u gjet duke lundruar sot pranë kufirit Thai, në një det të Kamboxhias. Ajo kis
Man United zhbllokon rezultatin në 'Stamford Bridge' (VIDEO) Manchester United ka arritur të kalojë në epërsi përballë Chelsea në shtëpinë e këtyre të fundit. Për miqtë ka shënua
Chelsea mposhtet nga Valencia në "Stamford Bridge" (VIDEO) Ne ndeshjen e parë për fazën e grupeve të Champiosn League, Chelsea është befasuar nga Valencia në shtëpi. Pjesa e pa
Befasohet Chelsea, Valencia zhbllokon rezultatin në "Stamford Bridge" (VIDEO) Chelsea është befasuar në "Stamfrod Bridge" nga Valencia teksa spanjollët kanë kaluar në epërsi në me anë të sulmuesit R
Heshtje në "Stamford Bridge", Leicester barazon rezultatin (VIDEO) Është barazuar rezultati në ndeshjen Chelsea-Leicester Është Ndidi që ka shënuar për Leicester në minutën e 67-të për
'Stamford Bridge' "pushtohet" nga Rita Ora, këngëtarja shënon gol (FOTO & VIDEO) Rita Ora ka perfomuar dje në pushimin mes pjesëve në lojën e yjeve të organizuar për bamirësi nga SoccerAid. Mbrëmë ë
Rita Ora dhuron spektakël në Stamford Bridge të Londrës (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ditën e djeshme performoi në Stamford Bridge në Londër, organizim
Lampard në stolin e Chelsea? Chelsea po mendon t’ia besojë postin e trajnerit legjendës së klubit londinez Chelsea është duke menduar për trajneri
Përfundon “Owlypia” në shkollat Mehmet Akif, fituesit që do të shkojnë në Cambridge dhe Boston (FOTO LAJM) Ka përfunduar në Kosovë edicioni i parë i garës ndërkombëtare Owlypia dhe edicioni i radhës do të vazhdojë në Cambridge
Nis gara ndërkombëtare " Owlypia" në Kosovë, sfida e radhës në Cambridge dhe Boston (FOTO LAJM) Në shkollën Mehmet Akif sot ka nisur gara ndërkombëtare "Owlypia-The Intellectuals’ Challenge" ku nxënës nga të gjitha s
Chelsea nuk ndalet, Hazard shënon golin e dytën Tottenhamit (VIDEO) Chelsea ka dyfishuar rezultatin ndaj Tottenham Hotspur në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi belg, E
Arrihet marrëveshja Morata është futbollist i Atletico Madridit Aventura e keqe e Alvaro Moratas në “Stamford Bridge” duket se do të marrë fund. Chelsea dhe Atletico Madrid thuhet t