999 rezultate për

briatore

46 vite më e re, bosi 70-vjeçar i Formula 1 kapet "mat" me stilisten (FOTO LAJM) Në revisten italiane “Chi” janë publikuar fotografi të Flavio Briatore teksa ndodhej me pushime në Sardenja. Pranë
Nuk i besonte koronavirusit, biznesmeni i njohur përfundon në spital në gjendje të rëndë Flavio Briatore, ish-shefi i skuadrës Renault në F1 është nfektar me koronavirus dhe është dërguar në spital në jendje t
46 vite më e re, bosi 70-vjeçar i Formula 1 kapet "mat" me stilisten (FOTO LAJM) Në revisten italiane “Chi” janë publikuar fotografi të reja të Flavio Briatore teksa ndodhet me pushime në Sardenja.
49 vite diferencë! Biznesmeni italian kapet mat me modelen 20-vjeçare! (FOTO LAJM) Flavio Briatore është një ndër biznesmenët më të sukseshëm në Itali, i cili së fundmi është bërë kryefjala e mediave për
Briatore-Gregoracci, të ndarë, por në një familje (FOTO LAJM) Rreth një vit më parë, modelja italiane, Elissabeta Gregoraci u nda nga Flavio Briatore pas një lidhjeje që zgjati më sh
Kjo është e dashura seksi 44 vjet më e re se Briatore (FOTO LAJM) Sipërmarrësi i famshëm italian, Flavio Briatoren njihet në botën e sportit si drejtues në Formula 1 me skuadrën e Renaul
Briatore: Gjëndja e Schumit, jo e mirë Fakti që nuk ka asnjë lajm nga Michael Schumacher, nuk është një lajm i mirë. I këtij mendimi është ish shefi i skuadrës
Si të arrish te një miliarder (FOTO LAJM) Flavio Briatore dhe bashkëshortja e tij modele Elisabetta Gregoraci po kalojnë pushimet në bregdetin e Malindit, qytet n
Çmimi i Madh i Monakos, VIP-at festojnë fitoren e Mercedes (FOTO-LAJM) Në Çmimin e Madh të Monakos, gara e gjashtë e botërorit të Formulës 1 nuk munguan edhe yje të botës së artit dhe kinemat
Nuk e ka parë kurrë, Briatore pranon vajzën e tij Flavio Briatore nuk e ka njohur kurrë vajzën e tij Leni e cila ka ardhur në jetë nga marrëdhënia me modelen e famshme He
F1, Briatore këshillon Ferrarin "Ferrari ka mundësi të ngushtojë diferencën më rivalët, Red Bull dhe McLaren". Të paktën ky është mendimi ish drejtorit
Ancelotti shumë pranë QPR Carlo Ancelotti pas largimit nga Chelsea është shumë pranë arritjes së një marrëveshjeje me skuadrën angleze të QPR. Sku
Briatore: Rikthimi i Schumit, një gabim i rëndë Ish drejtori tekniki i Renault Flavio Briatore ka komentuar kështu rikthimin e 7 herë kampionit të botës në formula 1 Mi