999 rezultate për

brian

Tre ditë më parë u shfaq me të dashurin e ri, Megan Fox i jep divorcin bashkëshortit (FOTO LAJM) Megan Fox është ndarë zyrtarisht nga bashkëshorti i saj Brian Austin Green. Vetëm tre ditë pasi u shfaq për herë të
Çdo ditë shkon në punë me fund dhe këpucë me taka, babai i 3 fëmijëve tregon arsyen (FOTO LAJM) 61-vjeçari amerikan që jeton në Gjermani tregon stilin e tij të çuditshëm në Instagram dhe ka mbi 50,000 ndjekës Katë
Disa vite më i vogël, aktorja e njohur kapet "mat" me të dashurin në momente intime (FOTO LAJM) Aktorja dhe modelja e njohur amerikane, Megan Fox, më në fund vendosi që ta bënte publike marrëdhënien me Machine Gun Ke
Karantina ndan një tjetër çift të njohur, Megan Fox në krahët e reperit amerikan (FOTO LAJM) Prej javësh në mediat ‘online’ kanë qarkulluar lajmet se Megan Fox dhe Brian Austin Green i kanë dhënë fund martesës së
Top 50 trajnerët më të mirë të të gjitha kohërave Sir Alex Ferguson është zgjedhur si trajneri më i mirë të gjithë kohërave nga revista FourFourTwo. Magazina e njohur
Ndahet nga jeta akotri i dashur amerikan (FOTO LAJM) Një nga aktorët më të preferuar të filmit dhe televizonit amerikan, Brian Dennehy ka vdekur sot në moshën 81 pas disa de
Shkatërrohen 4 banda shqiptare, arrestohen 17 persona Anëtarët e 4 bandash shqiptare, të specializuara në vjedhje apartamentesh, me bazë në Paderno Dugnano dhe me plot 57 ras
Ishte e vdekur për 27 minuta! Gruaja tregon çfarë pa në botën tjetër Një grua në SHBA i shkroi një shënim të frikshëm familjes së saj, duke iu thënë se kishte qenë në parajsë pasi vdiq për
Refuzoi mjekimin për të shpëtuar të birin, fund tragjik për vajzën 19-vjeçare Përfundon tragjikisht historia e vajzës 19-vjeçare australiane, Brianna Rawlings, e cila vdiq nga leucemia për të shpëtu
Djaloshi 16 vjeçar "bëhet burrë", pasi fitoi lotari në "Ishullin e Se*sit" (VIDEO) Nje djalosh, 16 vjeçar ka fitura lotarinë e famshme në mbarë botën, ku si çmim do të udhëtonte në "Ishullin e Seksit".
Muaji i mjaltit kthehet në tmerr, zhduket dhëndri nga Irlanda (FOTO LAJM) Muaji i mjaltit i një çifti në Greqi ka përfunduar në ditë tmerri. Një nuse irlandeze mbeti plagosur në Muajin e saj
Vëllezërit binjakë identikë, u propozojnë në të njëjtën kohë motrave binjake identike (FOTO LAJM) Josh dhe Jeremy Salyers, 34 vjeç nga Tennessee u takuan me të fejurat e tyre Brittany dhe Briana Deane, të 31 vjeç në në
Ceremonia e pazakontë, çifti martohet në tualet (FOTO LAJM) Një çift nga New Jersey ndryshoi vendin e tyre të dasmës nga dhomat e gjyqtarëve në një banjë të gjykatës, kur nëna e dh
Hoyt Brian Yee: Athina dhe Shkupi mundësi të shkëlqyer në 2018 për zgjidhjen e çështjes së emrit Athina dhe Shkupi kanë një mundësi të shkëlqyer në 2018 për zgjidhjen e çështjes së emrit, deklaroi Zëvendës Asistent Se
Hoyt Brian Yee: Interesi i SHBA-ve është integrimi i Ballkanit Perëndimor në BE Një ndër interesat kryesore të SHBA-ve në Ballkanin Perëndimor është që tu vihet në ndihmë vendeve të rajonit të integro
Basha, thirrje prokurorëve e gjyqtarëve të mos tremben nga Rama Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratave të zëvendës sekretarit amerikan Hoyt Brian Yee i cili theksoi në
Zbardhet biseda e Veselit me Hoyt Yee Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur sot në një takim Zëvendësndihmës Sekretarin Amerikan të Shtetit
Fillon takimi i Veselit me zyrtarin amerikan Pas takimit me Presidentin Thaçi, zëvendësndihmës sekretari amerikan Hoyt Brian Yee është pritur edhe nga kryeparlamenta
Brian Yee viziton nesër Kosovën Zëvendës ndihmës-sekretari amerikan u Shtetit për çështje Evropiane dhe Euro-aziatike, Hoyt Brian Yee, do të vizitojë ne
Pasi i bëjnë zbor policisë italiane, shqiptarët e pësojnë shumë keq Tre shqiptarë të cilët donin ti shpëtonin policisë italiane, kanë udhëtuar me makinën e tyre me një shpejtësi 200 kilome