999 rezultate për

breshia

Festë me muzikë dhe pije, gjobë mjekëve shqiptarë që shkuan në Itali Grupi i mjekëve dhe infermierëve shqiptarë që u dërguan në Itali janë përballur me një eksperiencë të keqe në mbyllje t
Mjekja shqiptare me mision në Itali: Unë besoj se jeta do të triumfojë Ornela Gelaj është një 30 bluzat e bardha të dërguara me mision në Itali, për tu përballur me koronavirusin. Ajo ka d
De Biasi flet për gjendjen në Brescia: Gjithë këto vdekje janë diçka e tmerrshme Giani De Biasi flet për gjendjen e nderë të krijuar në qytetin ku jeton, Breshia, pas katastrofës humanitare në Itali ng
Befason Sarri, nuk grumbullon CR7 për ndeshjen ndaj Brescias Kur pritej që nesër të zbriste në fushë kundër Breshias, trajneri i Juventusit Mauricio Sarri ka vendosur të mos e grumb
Zbardhet emrat e shqiptarëve të arrestuar në Itali, edhe një bos i drogës Zbardhen emrat e disa prej shqiptarëve të arrestuar disa ditë më parë në Itali, gjatë një aksioni që çoi në zbulimin e n
Trafik kokaine nga Holanda e Shqipëria, arrestohen 12 shqiptarë Policia italiane ka kryer një operacion masiv kundër trafikut të drogës në qytetin e Breshias. Nga raportimet e para
U kapën me 1 milion euro kokainë, arrestohen dy vëllezërit shqiptarë në Itali Dy vëllezër shqiptarë janë arrestuar së fundmi nga policia italiane e Breno-s në (në provincën e Breshias) pasi akuzohen
E çuditshme, ky futbollist vlen më shumë se gjysma e kombëtares Emanuele Ndoj është një emër që qarkullon prej disa vitesh në kombëtaret e moshave të Shqipërisë, ku ka qenë pjesë e U-1
Ja familja e Ideal Bytyçit, fëmijës së parë për vitin 2016 në Itali Ideal Bytyçi, fëmija i parë i çiftit të ri me orgjinë nga Kosova, preku i pari 2016-n në Breshia të Italisë. Ai erdhi
Prishet krushqia, dy familjet zihen me thika dhe shkopa bejsbolli (FOTO LAJM) Një krushqi e prishur është bërë shkak që mes dy familjeve shqiptare me banim në Itali, të mos kurseheshin thikat dhe sh
Bllokohet kamioni me 400 kg kanabis sativa në Portin e Durrësit Policia e Durrësit bllokoi mbrëmë një kamion me 400 kg kanabis sativa në portin e Durrësit. Blutë e këtij qyteti kanë pr
Juve, 5 pasardhësit e mundshëm të Pirlos (FOTO LAJM) Pavarësisht se Andrea Pirlo do të rinovojë kontratën me klubin e Juventusit, drejtuesit e kampionëve të Italisë janë vën
Kapen me 52 kg kokainë, arrestohen dy shqiptarët Një sasi prej 52 kilogramë kokainë e pastër është sekuestruar nga policia italiane e cila arrestoi dy shqiptarë të cilët
Pirlo: Pa futbollin do isha bërë metalurg Andrea Pirlo kur ishte i vogël dëshironte të bëhej… Andrea Pirlo. Dhe ketë e rrëfen pa modesti në një intervistë për med
Edhe Breshia në gjurmët e Erion Bogdanit E ardhmja e Erjon Bogdanit për gjysmën e dytë të sezonit 2011-2012 të Serisë A duket se do të jetë larg Cezenës, me të c
Guardiola rrikthehet në Breshia për Nicola Lealin Rikthim në shtëpi për Pep Guardiolën, që sot ishte në ndeshjen Breshia - Ascoli në stadiumin Mario Rigamonti. Sipas asaj