999 rezultate për

brescia

Tonali zbarkon në Milano, sot kryen testet mjekësore Gati dy javë pas arritjes së marrëveshjes, Sandro Tonali më në fund do të vishet kuq e zi. Mesfushori italian gjatë d
Interi fiton "betejën" me Milanin dhe PSG për Tonalin Sandro Tonali do të bashkohet me skuadrën e Interit gjatë afatit kalimtar të verës. Mesfushori italian ka pranuar të
Nuk ka më vend te Brescia, Baloteli gati të transferohet në një skuadër jo të njohur Mario Balotelli përfundimisht do të largohet nga Brescia.. Super Mario kishte disa probleme me klubin italian, derisa
Immobile parakalon Lewandowskin, "Këpuca e Artë" drejt italianit Sulmuesi italian ka arritur të shënojë një gol në fitoren 2:0 të Lazios kundër Brescias, ndeshje kjo e vlefshme për javë
Përfundoi në vendin e 13-të në Serinë C, klubi nis bisedimet me Balotelin Sulmuesi i Brescias, Mario Balotelli, vazhdon të jetë një lojtar i lirë. Italiani që nga rikthimi i Seria A nga pandemia
Presidenti i Brescias tregon momentin kur tentuan ta grabisin: U mbulova me gjak Presidenti i Brescias, Masimo Celino, ra pre e një grabitje të dhunshme pasditen e së dielës. Dy persona e sulmuan pa
Roma mposht pa probleme Brescian, Evropa akoma më afër (VIDEO) Në ndeshjen e javës së 32-të, Roma ka fituar me rezultatin 0:3 në udhëtim kundër Brescia. Federico Fazio ishte ai që
Operacioni drejt përfundimit, Tonali i ka thënë "PO" Interit Talenti italian, po kalon ditët e fundit te Brescia, dhe e ardhmja e tij duket tek Iner. Mediet në Itali raportojnë s
Interi fiton me goleadë ndaj Brescias (VIDEO) Interi ka shkatërruar 6:0 Brescian në San Siro. Serinë e golave e hapi Ashley Young me një gol të bukur në minutën e
Brescia nis procedurat pa humbur kohë, përfundon kontratën me Balotellin Balotelli është jashtë ekipit që nga rifillimi pasi pati debat me pronarin e Brescia Massimo Cellino. Këtë mëngjes, u
Interi has probleme në negociatat për Tonalin Sipas raportimeve të ‘Gazzetta dello Sport’, Inter janë duke pasur telashe që të nënshkruajnë me Sandro Tonalin e Bresci
Brescia nuk pranon shkëmbime lojtarësh për yllin e skuadrës Mesfushori 20-vjeçar ka qenë në syrin e Barcelonës dhe PSG, ndërsa gjigantët italianë Juventus dhe Inter janë gjithashtu
Presidenti i Brescias pranon uljen e çmimit, Interi arrin marrëveshjen me Tonalin Interi raportohet se ka arritur marrëveshjen për transferimin e mesfushorit italian të Brescias, Sandro Tonali. Ky i
E përzunë nga stërvitja, ky është reagimi i Balotellit Luftë të hapur mes Mario Balotellit dhe Brescias. SuperMario u paraqit në qendrën sportive “Torbole Casaglia” mëngjesin
Balotelli shkon në stërvitje, klubi e "përze" Mario Balotelli është dërguar në shtëpi nga Brescia të martën pasi shkoi në stërvitje pas një periudhe bllokimi. Sky
Interi nuk heq dorë nga Tonali, i ofron Brescias 2 futbollistë Është pikërisht mesfushori i talentuar i Brescias emri i radhës në listën e Marottss dhe Ausilios për të përforcuar skua
Disa skuadra të mëdha kanë shfaqur interes, Brescia i vendos çmimin Tonalit Interi, Juventusi, Paris Saint Germain dhe Barcelona janë vënë në lëvizje për të nënshkruar me talentin italian të Bresc
Balotelli dëshiron të transferohet te kjo skuadër në Serie A Sulmuesi i Brescia, Mario Balotelli, dëshiron ta veshë fanellën e Napolit. Gjatë një reagimi në Instagram, Balotelli
Presidenti i Brescias i shtang të gjithë: Ne nuk do të luajmë më këtë sezon Presidenti i skuadrës së Brescia, Massimo Cellino, i ka befasuar të githë me deklaratën e fundit. Cellino, presidneti
Milani i "çmendur" pas yllit të Brescias, ofron tre lojtarë Milani raportohet se shfaqur interes të madh për yllin e Brescias, Sandro Tonalin i cili vlerësohet rreth 50 milion eu