999 rezultate për

brendshme

Modelet e viteve 90: Pa operacione dhe skandale, truprojat ruanin të brendshmet e tyre (FOTO LAJM) Ne të vërtetë mund t’i quajmë vitet e nëntëdhjeta si epoka e super-modeleve më të guximshme dhe të vetme në përgjithësi.
Del sekreti, Marilyn Monroe e uroi presidentin Kennedy pa të brendshme (FOTO LAJM) Marilyn Monroe tronditi kombin kur ajo këndoi për John F. Kennedy në maj të vitit 1962, “gëzuar ditëlindjen z. President
Shfaqet pa të brendshme poshtë fustanit, modelja e kolme "çmend" kalimtarët (FOTO LAJM) Jordyn Woods u sigurua që të kthente gjithë sytë nga vetja me veshjen nga “PrettyLittleThing” në Hollyëood. Të enjten mb
Ish-kryehetuesi: Ramiz Alia dhe Fatos Nano janë fajtorë për vrasjet e 2 prillit në Shkodër! I larguar në Gjermani si azilant politik, ish-kreu i Hetuesisë së Përgjithshme, Qemal Lame, i është rikthyer së shkuarës
Ndërhyrja e tretë në gjoks, ylli televiziv mahnit e veshur me të brendshme (FOTO LAJM) Ish-ylli i “Geordie Shore”, Chloe Ferry, ka tërhequr vëmendjen e fansave me fotot e fundit që ka postuar në rrjete socia
"Pa të brendshme në takim", Shqipja e "Përputhen" vihet në siklet (FOTO LAJM) Pas një seance në palestër, Shqipja dhe Arbi shkuan në një qendër masazhi. Por kjo gjë rezultoi një moment sikleti
Rritja e ndjeshme e rasteve me COVID-19, Greqia vetëm një hap larg vendimit ekstrem Rritja e numrit të rasteve me COVID-19 ka bërë që autoritetet greke të bëjnë të detyrueshme vendosjen e maskës në ambien
Gazetarja i vë flakën vetes përballë Ministrisë së Brendshme Një redaktore lajmesh në Rusi i dha fund jetës duke i vënë zjarrin vetes përpara zyrave të ministrisë së Brendshme në qy
Liberalizimi i vizave me Kosovën, Rama i prerë: Ky është turpi i BE-së Kryeministri Edi Rama në takimin e sotëm me homologun e tij, Avdullah Hoti ka folur pa nota diplomacie në lidhje me vone
Rama ndërhyn në punët e brendshme të Malit të Zi, shkatërrohet koalicioni anti-Gjukanoviç Kryeministri Rama ishte në një vizitë private një ditë më parë në Tuz. Në këtë vizitë, Rama takoi edhe kreun e Komun
Hapja e lokaleve dhe pishinave në ambjentet e brendshme, ekspertja e ISHP-së prezanton masat e reja Që prej 1 tetorit do të hapen ambientet e brendshme të lokaleve, restoranteve por edhe të pishinave të mbyllura nën masa
E tepron Tayna, pozon vetëm me të brendshme Ajo është ndër artistet që për një kohë të shkurtër ka arritur të jetë ndër më të komentuarat në estradën shqiptare.
Aurela provokon ndjekësit, me të brendshme pozon nga kuzhina Modelja seksi Aurela Hoxha është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo poston herë pas here foto të ndryshme si nga model
E tradhtoi fustani në mes të Italisë, Rita Orës i dalin të brendshmet (FOTO LAJM) Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të eksperimentojë kur bëhet fjalë për veshjet. Dhe Rita Ora ktheu kokën nga kamerat ndërsa
Kurti flet për ngjarjet që i paraprinë prishjes së koalicionit ideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka thënë se në takimin që kishte pasur më 13 mars me presidentin e Kosovës, Hashim T
Ç'po ndodh në ministrinë e Brendshme, Lleshaj nguron të firmosë dorëheqjen e Ndrecas Sekretari i përgjithshëm i ministrisë së Brendshme Plarent Ndreca ka dhënë dorëheqjen, teksa kjo shkresë vijon të mbhet
1000 rrënjë kanabisi, rikthehet droga "fuqishëm" afër Lazaratit Një aksion ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Dropullit, afër Lazaratit. SHÇBA ka asgjesuar ditën e sotme rreth 1000
Shqipëria rrëzon kërkesën e turkut Selami Simsek për azil, vendoset për dëbimin e tij Në një vendim 3 me 1, Komisioni Kombëtar për Azilin e Refugjatët arsyeton se ankimi i Selami Simsek kundër vendimit për
Qeveria e Kosovës ndan 230 mijë euro për MPB-në Qeveria e Kosovës në mbledhjen e saj ka ndarë 230 mijë euro për Ministrinë e Punëve të Brendshme të Kosovës. Më kërke
Do të shokoheni! Mësoni sa shpesh duhet t’i ndërroni të brendshmet Gratë duhet t’i ndërrojnë të brendshmet e tyre të paktën një herë në vit. Kjo është këshilla që japin ekspertët dhe si a