999 rezultate për

brendan

Rikthehet Mc.Gregor, dyluftim me Khabib në shtator Rusi, Khabib Nurmagomedov ka arritu të fitojë titullin Kampion për peshat e lehta që më parë mbahej nga Mc.Gregor. M
Suarez mund të kishte qenë i Juventusit pa shkuar akoma tek Liverpool, por... Luis Suarez do tëkishte qenë i Juventusit në vitin 2012, por Liverpooli reagoi më shpejtë në atë kohë, thotë Brendan Ro
Bashkëshorti i deputetes laburiste: Vrasja, për shkaqe politike Bashkëshorti i deputetes laburiste të vrarë, Jo Cox, është shprehur se arsyeja që solli vdekjen tragjike të saj është pë
3 kandidatët për të zënë vendin e Mourinhos (FOTO LAJM) Chelsea u mposht nga Stoke City me rezultatin 1:0, teksa kjo ishte humbja e shtatë në këtë sezon për klubin londinez.
Liverpool-City, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Kryendeshja e javës së 27 të Premier League është padyshim ajo e Anfield Road mes Liverpool dhe Manchester City-t. Të dy
Balotelli drejt largimit nga Liverpooli Ish-sulmuesi i Milanit që aktualisht luan për Liverpoolin, Mario Balotelli, duket se nuk do e ketë të gjatë qëndrimin e
Liverpool-Chelsea, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Gjysmëfinalet e Capital One Cup dhurojnë një përballje titanësh. Liverpool dhe Chelsea do të përballen me njëri-tjetrin
Balotelli nis stërvitjen me Liverpoolin (FOTO-LAJM) Në pritje të nënshkrimit të kontratës 3-vjeçare me ekipin e Liverpoolit, Mario Balotelli është fotografuar sot në qendrë
Nëse bëhet "djalë i mbarë", Balotelli fiton më shumë Bonuse pafund për Mario Balotellin nëse sillet mirë. Sa më mirë të sillet aq më shumë para do të përfitojë nga Liverpool
Tashmë është zyrtare: Luis Suarez te Barça Tashmë është zyrtare: Luis Suarez do të veshë fnaellën e Barcelonës duke filluar nga sezoni i ardhshëm. Ish futbollisti
120 milionë për Suarezin, Liverpool i thotë "jo" Realit Në aksin Liverpool-Madrid, po përgatiten lëvizje të rëndësishme përsa i përket merkatos së verës. Pas deklaratës së tekn
A është ky sezoni i Liverpoolit? (VIDEO) Liverpooli është shndërruar në favorit për të fituar titullin e Premier Leagues, pasi Redsat kanë shënuar fitore bindëse
Mourinho: O Chelsea, o Liverpooli kampion Menaxheri i Chelseat, Jose Mourinho, do të dëshironte të shikonte Liverpoolin kampione nësë nuk do e merrte Chelsea.
Manchester-Liverpool, historia zbret në fushë Premier League luan sot derbin e saj hitorik, ndeshjen në të cilën përplasen jo vetëm historia e futbollit britanik por