999 rezultate për

bremen

Dortmund rikthehet tek fitorja, mposht Werder Bremen e Rashicës (VIDEO) Borussia Dortmundi ka fituar 2-1 n transfertë ndaj Werder Bremen në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të në Bundesliga.
Bayern Munich barazon rezultatin ndaj Werder Bremen (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të miqve, Bayerni ka arritur të barazojë në të dytën. Është Coman
Raste me koronavirus edhe te Werderi i Rashicës Një futbollist me COVID-19 është konfirmuar te Werder Bremen. Skuadra gjermane përmes një komunikate ka bërë të ditur
Më në fund Rashica rikthehet në stërvitje me Werder Bremen Milot Rashica është rikuperuar nga lëndimi dhe është rikthyer në stërvitje të plotë me skuadrën e tij Werder Bremen.
Ishte në zyrat e Bayern Leverkusen, dështon në minutat e fundit transferimi i Rashicës Milot Rashica do të qëndrojë te Verder Bremen të paktën deri në janarin e vitit 2021 pasi transferimi i tij në një tjetë
Leverkusen klubi i rradhës që interesohet për Milot Rashicën Kur kanë mbetur edhe pak ditë deri në mbylljen e afatit kalimtar veror, çështja e Milot Rashicës mbetet e pazgjidhur.
Vazhdon interesimi nga Anglia për Rashicën, së fundmi shfaqet Ancelotti Milot Rashica vazhdon të zgjojë interesim nga Premierliga. Ylli kosovar i Werder Bremen është ende në qendër të speku
Drejtuesi i Werder konfirmon interesimin e skuadrës angleze për Rashican Clemens Fritz ish-mbrojtësi anësor i Werder Bremen aktualisht në rolin e drejtuesit te skuadra bardhjeshile ka konfirmua
Werder reagon për Rashicën: Kosovë, merre për një ndeshje Werder Bremen ka dalur me njoftim zyrtar. Skuadra gjermane e ka lejuar Milot Rashicën të luaj për Kosovën në ndeshjen e
Rashica afër transferimit në Premier League Rashica tashmë po i përgatit valixhet që të largohet nga Werderi drejtë një skuadre të re. Nga shumë media botërore,
Siguruan qëndrimin në Bundesliga, Rashica me shokë sulmohen nga tifozët kundërshtarë (VIDEO) Verder Bremen arriti të marrë një barazim 2-2 në shtëpinë e Heidenheim dhe të arrijë kualifikimin falë dy golave në fush
Werder Bremen mbijeton me vështirësi në Bundesligë (VIDEO) Werder Bremeni ia ka dalë të qëndrojë në Bundesligë edhe për sezonin e ardhshëm, pasi ka kaluar fazën e “play-off” me He
Werderi i Rashicës zhgënjen në shtëpi dhe rrezikon seriozisht rënien në Bundesligën 2 (VIDEO) Ndonëse gjatë kampionatit të rregullt në mënyrë dramatike ia doli të shmang largimin direkt nga Bundesliga, Werder Breme
Werderi i Rashicës bën ndeshjen më të mirë të sezonit dhe i shpëton rënies direkte (VIDEO) Skuadra e Werder Bremen ka arritur që në ndeshjen e fundit të Bundesligës t’i shpëtoj rënies direkt. Ekipi i Rashicës
Spektakolar, Rashica gjen golin e parë pas Covid-19 (VIDEO) Werder Bremen po bën një lojë të shkëlqyer kundër Koln, dhe aktualisht është në epërsi me rezultatin 3:0. Në listën e
Rashica pranë Leipzig, gazetari italian zbulon detajet e fundit Milot Rashicia është gjithnjë e më afër Leipzig. Pas konfirmimit të drejtorit sportiv të Werder Bremen se Milot Rashi
Napoli në ndjekje të Milot Rashicës, pritet oferta zyrtare në drejtim të Werder Bremen Milot Rashica pritet që të ndryshojë skuadër këtë verë. Sipas asaj që raporton Corriere dello Sport, Napoli e ka ndje
Drejtori sportiv i Werderit: Disa skuadra po interesohen për Rashicën Ylli i Kombëtares së Kosovës ka tërhequr interesimin e disa klubeve të mëdha, thotë drejtori sportiv i Werder Bremen, Fr
E bujshmë nga Bild: Rashica ka arritur akordin paraprak me Leipzig Një lajm i bujshëm ka qarkualluar ditën e sotme në median prestigjioz gjermane "Bild". Milot Rashica ka arritur akor
Interes të madh për Rashicën? Flet drejtori sportiv i Werder Bremenit Milot Rashica është futbollisti që po besohet se do të largohet nga Werder Bremeni, andaj për këtë gjë ka folur drejtori