999 rezultate për

bregu

Bregu takon Vuçic: Interesi, do ta fusë Ballkanin në rrugën e BE-së Sekretari i Përgjithshëm Bregu dhe Presidenti Vuçiç patën një diskutim të sinqertë dhe konstruktiv mbi bashkëpunimin raj
Bregu: Integrimi Ballkanit, jo agjendë territoriale, por transformuese Vjenë - "Integrimi evropian i Ballkanit Perëndimor nuk është një axhendë territoriale. Është një axhendë transformuese,
Majlinda Bregu flet nga Sarajeva: Ma dha nervi... Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, e cila aktualisht mban detyrën e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të
Operohet me sukses, shikoni kur do të kthehet Dejvi Bregu Futbollisti i Skënderbeut, Dejvi Bregu, iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale ditën e sotme, pas dëmtimit të marrë në
U dëmtua në miqësore, shikoni sa do të mungojë Dejvi Bregu Dejvi Bregu pritet të mungojë afro 3 muaj. Dëmtimi në miqësoren e sotme ndaj Tiranës ka tronditur Skënderbeun, pasi ylli
Vajza e Majlinda Bregut trullos fansat, poston fotografitë e Vitit Të Ri Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Majlinda Bregu merr detyrën e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal Majlinda Bregu mori sot detyrën e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (KBR), pas emërimit t
Majlinda Bregu tregon "pengjet" pas vendimit për t’u larguar nga vendi Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ të ftuar ishin personazhet më të spikatur të vitit 2018. Mes tyre ishte edhe ish
Majlinda Bregu poston foto "lamtumire" në Instagram Ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu, gëzon një popullaritet të madh për shkak të detyrës së saj, ku e ka trasferua
Ornela Bregu prezanton shtëpinë e saj, një luks i gjallë (FOTO LAJM) Kanë kaluar disa vite që kur moderarorja shumë e dashur, Ornela Bregu u arratis nga Shqipëria për të jetuar në Spanjë.
Vajza e Majlinda Bregut thyen "rregullat", tregohet bujare me dekoltenë (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Spektakël në Korçë, shënohen dy gola në 2 minuta në sfidën Skënderbeu-Luftëtari Sfidë spektakolarë ka nisur në stadiumin e Korcës teksa janë shënuar 2 gola për 2 minuta. Të parët që kaluan në avanataz
Lë jashtë Patozin, Bregun dhe Boden, kush janë propozimet e Bashës Ditën e nesërme, PD do të votojë Këshillin e ri Kombëtar. Vetë Basha ka bërë dia propozime, ku vihet re se ka rikth
Bregu mbushet me balena të ngordhura, mbetet mister tragjedia në Zelandë Një ngjarje e rëndë ka zgjuar tërë pikëllim Zelandën e re ditën e sotme. Një tufë e madhe balenash pilot janë gjetur
Si rrallëherë, vajza e Majlinda Bregut tregohet bujare me dekoltenë Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Komentet lumë, vajza e Majlinda Bregut tregon linjat perfekte (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Heroi Bregu, Skënderbeu fiton minimalisht ndaj Flamurtarit Skënderbeu ka mposhtur Flamurtarin me rezultatin 1-0 në takimin e vlefshëm për javën e 13 të Kategorisë Superiore. Goli
E veshur e tëra me lëkurë gjarpri, vajza e Majlinda Bregut trullos publikun (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
Tornadoja kërcënon bregun, pamjet apokaliptike tmerrojnë kalimtarët (VIDEO) Një tornado gjigante ka rrezikuar seriozisht bregun në Korsikë, Pointe de la Chiappa, në jug të ishullit. Tornado me
“B**hë e bukur”, fansat reagojnë pas fotove shpërthyese të vajzës së Majlinda Bregut Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë