Lirohen nga burgu dy ish-deputetët e PS-së
999 rezultate për

brazili

Donin ta tridhnin para se ta vrisnin, fakte tronditëse nga masakrimi i yllit brazilian Detaje të reja dalin në dritë për vrasjen e futbollistit brazilian të Sao Pauylos, Daniel Correa. Media braziliane kanë
Neymar kopjon Mourinhon, braziliani tallet me Mbappen (FOTO LAJM) Pasi ishte Carlo Ancelotti ai që e imitoi i pari tashmë është radhe e Neymarit që të bëjë të njëjtin veprim si Jose Mour
U copëtua me hanxhar, ylli brazilian tentoi të përdhunonte gruan e biznesmenit në ditëlindjen e vajzës Një futbollist 27-vjeçar, Daniel Correa, është ekzekutuar para disa ditësh në Brazil. Atij i janë hequr organet gjenital
Ylli brazilian kërkoi ndihmë para se ta copëtonin me hanxhar Mediat braziliani i kanë zbardhur deklaratat e njërit prej dëshmitarëve të bëra mëngjesin e 27 tetorit në polici për ngj
Barcelona në epërsi ndaj Interit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është talenti brazilian, Malcom
Bukuroshja braziliane është tifoze e flaktë e Hysajt (FOTO LAJM) Desa Nunez është tifozja speciale e Napolit të Elseid Hysajt. Modelja braziliane njihet si mbështetëse e zjarrtë e skuad
Zbulohet e vërteta e vrasjes me hanxhar të futbollistit brazilian Ish-futbollisti brazilian, Daniel Coerra Freitas u masakrua disa javë më parë me hanxhar për shkak se ishte kapur në fla
Ronaldinho është i varfër, ja fakti tronditës Legjenda e futbollit brazilian, Ronaldinho u shpall në kërkim nga autoritetet braziliane për shkak se duhet të paguajë 2
E rëndë! Brazili shpall në kërkim Ronaldinhon Probleme serioze janë shfaqur për yllin e Brazilit, Ronaldinho. Siç raportohet në mediat braziliane, Ronaldinhos i ë
Kjo është arsyeja përse u masakrua futbollisti brazilian Disa ditë më parë një ngjarje e tmerrshme ndodhi në Brazil ku një lojtar brazilian u gjend i vdekur midis disa shkurreve
Trajneri i Realit jep lajmin e madh për talentin brazilian Trajneri i përkohshëm i skuadrës së Real Madrid ka theksuar se talenti Vinicius premton shumë për të ardhmen, por fillim
Legjenda braziliane akuzon Realin Legjenda e futbollit brazilian, Rivaldo, ka theksuar se skuadra e Real Madrid gaboi që vendosi në krye të skuadrës trajn
Messi i vendos ultimatum Barcelonës për transferimin e yllit brazilian Lionel Messi nuk është lider vetëm në fushën e lojës, por edhe jashtë saj. Ylli argjentinas shpesh herë merr vendime sa
Tronditet futbolli, gjendet i masakruar futbollisti brazilian (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur futbollin ku raportohet se një futbollist i ri brazilian është gjetur i masakruar.
Ekstremi i djathtë merr nën kontroll Brazilin Ish kapiteni i ushtrisë, Jair Bolsonaro është zgjedhur president i Brazilit pas zgjedhjeve të mbajtura ditën e diel në k
Tite publikon listën e Brazilit, ftohet ylli i Napolit Trajneri i kombëtares së Brazilit, Tite ka vendosur të ftojë për ndeshjet e ardhshme edhe mesfushorin e skuadrës së Napo
Mo Salah barazon legjendën braziliane me gola në Champions Mohamed Salah shënoi golin e dytë për Liverpoolin ndaj Cervena Zvezdës në "Anfield Road". Por sulmuesi egjiptian ka
Marcelo te Juventus? Braziliani merr vendimin e papritur Mbrojtësi i krahut të majtë të Real MAdrid, Marcelo mendohet të ketë biseduar me klubin e tij për një kaliom të mundshëm
Genoa barazon rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) Genoa ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është futbollisti brazilian, Dan
S'ka më dilema, Neymar ndahet përfundimisht nga aktorja braziliane (FOTO LAJM) Tashmë është zyrtare: Neymar është sërish beqar! Sulmuesi i PSG-së dhe aktorja Bruna Marquezine janë ndarë dhe këtë e ko