999 rezultate për

brazil

Zidane nuk e do në skuadër, 4 skuadra në garë për mbrojtësin brazilian Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, nuk e do në skuadër mbrojtësin Eder Militao. 22-vjeçari nuk po luan dhe me
Nuk po gjen hapësira te Milani, mbrojtësi brazilian drejt Turqisë Mbrojtësi brazilian Leo Duarte nuk po gjen hapësira në formacionin e Milanit dhe për këtë arsye drejtuesit e klubit kuqe
Një mutacion i ri i koronavirusit zbulohet në Japoni Një tjetër mutacion i koronavirusit është zbuluar të dielën në Japoni. Lajmi është bërë i ditur nga Ministria japoneze e
Zbulohen super modelet e ftuara nga Neymar për festën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Mega festa që Neymar organizoi për në fund të vitit ka ngritur shumë kritika, shkruan Albeu.com Prokurori i Rio në Br
Roveshatë nga 20 metra, në Brazil shënohet gol për kartolinë (VIDEO) Juventude ka fituar mbrëmë me përmbysje në ndeshjen e Serie B në Brazil. Ponte Preda kishte shënuar e para me Barreto në
Mbi 81 milion të infektuar në të gjithë botën, sa ka shkuar numri i viktimave Numri i njerëzve të infektuar nga koronavirusi në botë kaloi sot 81 milionë, sipas të dhënave të fundit nga ëorldometers
Neymar bën "çmendurinë" e radhës, organizon një festë 6 ditore me 500 të ftuar në mes të pandemisë I dëmtuar në një ndeshje ndaj Lionit, Neymar nuk mundi të luante në ndeshjet e fundit të vitit me skuadrën e PSG-së.
ZYRTARE: Turbina pa trajner, braziliani Troisi jep dorëheqjen Marcello Troisi zyrtarisht nuk është më pjesë e Turbinës. Braziliani, ditën e djeshme ishte përshëndetur me futbollistët
Arthur po ambjentohet te Juventusin: Pirlo është trajner i jashtëzakonshëm Transferimin te Juventus nuk e mori me shumë entuziazëm dhe e pranoi vetëm pasi u detyrua nga klubi i Barcelonës, por me
Publikohen pamjet nga vrasja e shqiptarit në Brazil (VIDEO) Ilir Zelka u ekzekutua dy ditë më parë në Sao Paulo teksa ishte duke konsumuar mëngjes në Bar Restorant "Zurich". 47-
Po hante mëngjes në restorantin luksoz, detajet nga ekzekutimi i shqiptarit në Brazil lir Zelka është shqiptari i ekzekutuar në një restorant në Brazil, i cili ishte larguar nga Shqipëria që me 20 nëntor. P
Jetonte në hotelin më të shtrenjtë, kush është shqiptari që u ekzekutua në Brazil (FOTO LAJM) Ilir Zelka është shqiptari i ekzekutuar në një restorant në Brazil, i cili ishte larguar nga Shqipëria që me 20 nëntor.
DETAJET/ Shqiptari i vrarë në Brazil ishte pronar edhe i një kompanie në Çeki Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja Ilir Zelka në Brazil. 47 vjeçari shqiptar u ekzekutua ditën djeshme në një ba
Zbulohet identiteti, ekzekutohet një 47-vjeçar shqiptar në Brazil Një shqiptar tjetër ekzekutohet në Ekuador. Pak ditë pas vrasjes së shqiptarit Adritik Tresa në Ekuador, një tjetër b
Plas te Reali, 4 lojtarë kërkojnë largimin e Zidane Real Madrid nuk po kalon një moment të mirë, veçanërisht në La Liga, ku mban vendin e katërt pas humbjes së pësuar në sh
Sekuestrohen 12 milion euro dhe 52 ton kokainë, Europol godet nga Brazili në Europë Në orët e para të mëngjesit, mbi një mijë oficerë policie me mbështetjen e Europol kryen një bastisje të koordinuar kund
E papritur, Maicon përgatit kthimin në Itali, 39-vjeçari ende në formë Projektohet kthimi i bujshëm i brazilianit Maicon në futbollin italian. Tifozët e Interit dhe ata të Romës kujtojnë me n
U shkatërruan nga Spanja, Neuer: Sot e kuptova çfarë kanë përjetuar brazilianët Gjermania ka pësuar humbjen më të thellë në 89 vitet e fundit. Pancerat u mposhtën nga Spanja me rezultat 6-0 në ndes
Reali i Madridit e gjen në Brazil, pasuesin e Casemiros Teksa Real Madrid po kërkon një alternativë për Casemiron, në Brazil raportojnë se pasuesi mund të jetë sërish një lojta
Shpërthen rrjeti, Papa i bën "like" fotos së modeles braziliane me të brendshme (FOTO LAJM) Së fundmi në mediat e huaja ka bërë bujë një lajm ku Papa Françesku i ka bërë ‘like’ në Instagram një modeleje brazilian