999 rezultate për

brandt

Miq për kokë, i dhuron veshkën pasi i shpëtoi jetën e dy herë të tjera Është e pazakontë për dikë që të mbajë një mikë të ngushtë për 55 vite. Dhe akoma më shumë ti shpëtojë jetën. Kyle
Dortmund zyrtarizon transferin e tretë brenda dy ditësh Borusia Dortmund e ka filluar mjaftë mirë afatin kalimtar të verës. Skuadra që përfundoi në vendin e dytë në Bundesli
Ozil u largua, ky lojtar do të mbartë numrin 10 në fanellë te Gjermania Gjermania ka nisur të riformatohet pas dështimit që patën në Kupën e Botës. Low qëndroi, por pati nga ata që u larguan p
Kulmi i papërgjegjshmërisë, gjermanët tërbohen me lojtarin e tyre (FOTO LAJM) Kampionët në fuqi të Botërorit, Gjermani zhgenjeu në përballjen e saj të parë në "Russia 2018", ku u mund nga Meksika me
Low shpjegon pse la jashtë Botërorit Sane-n Tekniki i Gjermanisë, Joachim LöW pas publikimit të listës me 23 futbollistët që do të merrte në Rusi për Botëror ka shp
Talenti i Leverkusenit i thotë sërish "JO" Kloppit Julian Brandt është një ndër lojtarët më të përfolur gjatë kësaj merkatoje. Talenti gjerman i Bayer Leverkusenit i ka th
E refuzon Liverpoolin dhe Bayernin, Julian Brandt tregon arsyen Julian Brandt do të mbetet në Bayer Leverkusen edhe edicionin tjetër. 21 vjeçari ka vendosur të refuzojë ofertat që i
Zidane i fiksuar pas talentit të Leverkusenit Real Madrid po mendon edhe për të ardhmen. Drejtuesit e klubit madrilen kërkojnë të bëjnë një merkato cilësore me lojtar
Klopp i “vë” syrin Julian Brandt Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp është duke e përcjellë që një kohë të gjatë mesfushorin e talentuar të Bayer Leverk
10 sekrete të artit të zbuluara nga shkenca Mendoni se leximi dhe analizimi i veprave të tyre ju ka bërë të dini çdo gjë mbi to dhe jetën e tyre. Si duke jo, ju njo
Leverkusen fiton kundër Bayernit (VIDEO) Bayern Leverkusen ka bërë surprizën, duke mposhtur me rezultatin 2:0 Bayern Munich. Derbi gjerman i kësaj jave u fitu