999 rezultate për

braho

Agron Tufa pyet Spartak Brahon: O lumadh, a ke falsifikuar dosjen në ‘80? Edhe pse në azil, Agron Tufa s'ka ndërmend të ndalë akuzat. Edhe sot Agron Tufa, ish-kreu i Institutit për Krímet dhe
Gjykata pushoi çështjen ndaj Brahos, Tufa apelon vendimin Pas vendimit të Gjykatës së Tiranës për të pushuar çështjen në ngarkim të deputetit Spartak Braho, i cili akuzohet nga A
Del dokumenti! Spartak Braho ka firmosur për dënimin me vdekje të Gjergj Hanit? (FOTO LAJM) Agron Tufa ka publikuar të dhëna të tjera përmes të cilave akuzon Spartka Brahon për krimet e komunizmit. Tufa ka pub
Tufa nuk dorëzohet përballë Brahos: Së shpejti padi të reja Pas vendimit të Gjykatës së Tiranës për të pushuar çështjen në ngarkim të Brahos për shpifje, Agron Tufa deklaroi se nuk
Agron Tufa humb gjyqin ndaj Brahos, çfarë vendosi Gjykata Gjykata e Rrethit të Tiranës ka vendosur të pushojë çështjen e ngritur nga ish-Drejtori i Institutit të Studimeve të Kri
Me njollë e zinxhir hapur, Spartak Braho lë nam në Kuvend Deputeti socialist Spartak Braho ka kaluar sot një ditë jo të mirë. Teksa po hynte në Kuvend me nxitim, Braho u pa i
KUVENDI/ Spartak Braho shkon i lagur në Kuvend, Balla ha thonjtë nga stresi Kuvendi edhe këtë të enjte vijoi si zakonisht punimet me përfaqësuesit e zgjedhur të popullit. Deputeti socialist Sp
Me gishtin në "këmbëz", kush është i riu që sulmoi djalin e Spartak Brahos (FOTO LAJM) Lajden Kadilli është 26-vjeçari i cili kanosi me kallashnikov djalin e deputetit socialist Spartak Braho dhjetë ditë më
MISTERI/ Kush dhe pse i duan të vdekur djemtë e Spartak Brahos? (VIDEO) Prej ditës së djeshme në media qarkullon lajmi se njërit prej djemve të Spartak Brahos i kanë bërë atentat sipas një mes
Atentati ndaj djalit të Spartak Brahos, kush është 26-vjeçari që u përfshi në sherr (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh të mbërritur në adresë të tij, përmes të cilit t
DETAJE/ Atentati ndaj djalit të Spartak Brahos: 38-vjeçari ka shkuar për t'u hakmarrë ndaj personave që i bënë atentat Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh të mbërritur në adresë të tij, përmes të cilit tre
Atentat ndaj djalit të Spartak Brahos: 2 persona me kallashnikov e prisnin tek hyrja e pallatit Sipas një denoncimi të mbërritur nga një qytetar në adresë t ëish-kryeministrit, Sali Berisha, me datë 18 Gusht në qytet
Sherr tek "Ligjet": Dekreti i Metës nuk është llastik bre*ësh Në Komisionin e Ligjeve po diskutohet kërkesa e 5 deputetëve të maxhorancës për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta.
Dështon seanca e pajtimit mes Spartak Brahos dhe Agron Tufës Dështon seanca e pajtimit mes kreut të Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa dhe disa
Krimet e komunizmit, isha 16 vjeç kur më dënoi deputeti i sotëm Spartak Braho Gjergj Hani ishte vetëm 16 vjeç kur vdiq diktatori Enver Hoxha dhe 1 muaj pas vdekjes së tij, mori guximin të kalonte ku
"Tmerri i Qafë Barit dhe si më dënoi Spartak Braho, ndërkohë që e shoqja më mbronte" Ish- i dënuari politik tregon si u kap në kufi duke u arratisur një muaj pasi vdiq diktatori dhe si vuajti dy dënime me
Identifikohen viktima dhe tre të plagosurit nga aksidenti në Peqin (VIDEO) Janë identifikuar viktima dhe të lënduarit nga aksidenti tragjik që ndodhi pak orë më parë në kryqëzimin e Gjocajt në Pe
"Nëse më ndodh gjë, e kam nga këta! Enveristët që më kërcënojnë" Agron Tufa, drejtor i Institutit të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit, është përfshirë prej disa javësh në një debat me
"Kam pasur presione", Agron Tufa padit Brahon e tre të tjerë për shpifje dhe fyerje Kreu i Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa ka paditur në Gjykatën e Tiranës disa per
Agron Tufa sërish: Braho ka urdhëruar pushkatime, ja sa spiunë punojnë në polici Në vijim të replikave me deputetin socialist Spartak Braho, shkrimtari i njohur Agron Tufa, kreu i Institutit të Studime