999 rezultate për

brahimaj

Ibrahimaj: Fiskalizimi, bizneset në zona pa internet përjashtohen nga procesi  Të gjitha bizneset që nuk kane akses në internet për shkak të mungesës së valëve do të jenë të pëjashtuara nga procesi i
Shifrat e larta të COVID-19, mjeku: Të infektuarit nuk respektojnë karantinën Sipas shifrave që deklaron Ministria e Shëndetësisë, Fieri ndodhet në zonën e kuq, për rastet e shumta të infektimeve ng
Plan arratisje apo vrasje? Gjenden armë në burgun e Korfuzit, i përkasin shqiptarit më të rrezikshëm Autoritetet Greke kanë gjetur të fshehura në një korridor të burgut të sigurisë së lartë të Korfuzit, dy pistoleta dhe 4
Drejtoresha e Tatimeve: Gjoba kompanive që s’kanë aplikuar pa arsye Drejtoresha e Tatimeve Delina Ibrahimaj ka sqaruar se si do të përfitohet paga e luftës për punonjësit për të cilët nuk
Rama u bëri thirrje të denoncojnë pronarët, 12 punëtorë i përgjigjen 12 punëtorë i janë përgjigjur thirrjes së kryeministrit Rama dhe kanë denoncuar pronarët e tyre të cilët i mbajnë në pun
Plas në PS-në e Shkodrës, sherri i mbledhjes me dyer të mbyllura dëgjohet në qiell Eshtë tensionuar situata në mbledhjen e zhvilluar në selinë e Partisë Socialiste në Shkodër. Një takim ky i zhvilluar
Kam lindur vrasës dhe kështu do të vdes: Mediat greke nxjerrin foto të shqiptarit të famshëm që ekzekutoi avokatin grek Brahim Brahimaj, Olti Duçe dhe Klodian Lekoçaj u dënuan me burgim të përjetshëm nga gjykata greke me akuzën e vrasjes me
Kishte marrë dokumentet amerikane, skela i ndërpreu në mes ëndrrën Ergys Brahimajt Një ëndërr e ndërprerë në mes, në mënyrën më të keqe të saj. Ergys Brahimaj, një nga punëtorët që humbi jetën nga sh
Vlora probleme me hashashin, Drejtuesit e policisë: Nuk bëhen hetime Strukturat vendore të policisë në Vlorë u kritikuan për dobësi në luftën kundër kanabisit në qark. Drejtori i Drejtor
Dy të akuzuarit nga Gjykata Speciale dalin me një mesazh Deputeti i AAK-së, Lahi Brahimaj ka thënë se nuk ka dyshim në luftën e pastër të kolegut të tij partiak, Blerim Kuçi.
Lahi Brahimaj ftohet nga Gjykata Speciale Ish-gjenerali i UÇK-së, Lahi Brahimaj është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale. Brahimaj ka konfirmuar për se
Edhe daja i Haradinajt e gjen një vend pune në shtet Lahi Brahimaj nuk arriti të sigurojë një ulëse në Kuvendin e Kosovës në zgjedhjet e vitit 2017. Ai mori 8,121 vota, t
Ushtari me grada i UÇK-së nxjerr për herë të parë një përleshje me serbët Ushtari me grada i AAK-së, Lahi Brahimaj ka rrëfyer momente interesante nga koha e luftës. Ai në RTV Dukagjini ka thë
Vrasja e avokatit grek, shqiptari deklaron se do zbulojë porositësit Për herë të dytë, shqiptari Mikel Brahimaj i arrestuar për vrasjen e avokatit grek, ka folur nga burgu për mediat e Athi
Vritet një shqiptar në Siri (FOTO LAJM) Është vrarë edhe një shqiptar nga Kosova në luftën në Siri, duke çuar në 76 numrin e të vrarëve në konfliktin atje. I
Dëshmitari e përfshin në vrasje edhe vëllain e Lahi Brahimajt Në Klan Kosova është transmetuar rrëfimi ekskluziv për veprimtarinë e një grupi të njerëzve, që kryen disa prej rasteve
Brahimaj tregon se si do t’i sigurojë Haradinaj numrat për formimin e qeverisë Anëtari i Kryesisë së AAK-së, Lahi Brahimaj, ka ripërsëritur se Ramush Haradinaj, tashmë i ka siguruar votat e mjaftuesh
Vrau krushkun me çifte, policia zbulon motivet e krimit në Borsh Një ngjarje e rëndë ndodhi dje në Borsh të Himarës ku pas një sherri mes dy familjesh ngeli i vrarë një 79 vjeçar. Vikti
Kush është Bashkim Brahimaj? U ka shpëtuar dy atentateve Mbrëmjen e djeshme është gjetur një sasi eksplozivi që për fatin e mirë të Bashkim Brahimajt në Vlorë, është zbuluar nga
VLORE/ Gjendet pako me eksploziv poshtë makinës së Bashkim Brahimajt Një pako me eksploziv është gjetur poshtë një automjeti i cili është në pronësi të Bashkim Brahimajt. Sipas policisë