999 rezultate për

brady

Si është të jetosh me shumë gra? Flet burri që ka 5 në shtëpi (FOTO LAJM) Të kesh 5 gra ndoshta nuk është një gjë që mund ta shohësh cdo ditë e në vendin tonë, nuk dihet nëse është parë ndonjëhe
Arsenal nuk e mbajti se ishte topolak, por tani është penduar keq për Harry Kane Harry Kane sot është një prej sulmuesve më të mirë në qarkullim dhe klubet kryesore evropiane janë vënë në konkurrim për
Kane dikur u refuzua nga Arsenali se ishte bullafiq dhe jo atletik Ish-drejtori i Akademisë së Arsenalit, Liam Brady, ka treguar se klubi kishte refuzuar ta mbante sulmuesin anglez Kane,
Mund të jenë këto avionët e së ardhmes? (FOTO-LAJM) Nga dinosaurit e delfinëst e deri te pula janë format e ndryshme natyrore, në të cilat është bazuar artisti Alex Brady p
Një fytyrë shtrige në oborrin e shtëpisë (FOTO LAJM) Një grua mbeti e habitur kur pa në oborrin e shtëpisë së saj, të fshehur mes disa gjetheve, atë që mendoi të ishte fytyr
Gisele-Brady dhe shtëpia e "ëndrrave" (FOTO LAJM) Pas 20 muajsh punë, modelja Gisele Bundchen dhe i dashuri i saj lojtar hokei, Tom Brady, kanë gati shtëpinë e tyrë të ën