999 rezultate për

brace

Përplasja e qeverisë me FSHF për "Air Albania", Braçe: Ky është "Tirja" e futbollit! Qeveria shqiptare vendosi që vaksinimi i qytetarëve me vaksinën anti-covid të ndodhë në stadiumin "Air Albania" duke e k
Braçe poston foton e dy viteve më parë: U betova për të mos vjedhur! "Dy vite më parë si sot, jam betuar me dorën në Kushtetutë e besimin në Zot për të mos vjedhur..." Zv.kryeministri Er
Rrebeshet e shiut, Braçe vë alarmin: Nata e sotme do jetë e vështirë! Zv.kryeministri Erion Braçe ka deklaruar se situata në Shqipëri është nën kontroll por nata e sotme do të jetë e vështir
Vendimi i fituar në KAS i Partizanit, Braçe thumbon FSHF dhe Skënderbeun (FOTO LAJM) Te Partizani pasi ka marrë lajmin e mirë ditën e sotme se merkato është zhbllokuar, duke fituar kështu gjyqin në KAS, ta
Braçe-Kurti përballen për vrasjen e Klodian Rashës: Mos bëj deklarata nga qielli Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka bërë një postim në rrjetin social “Facebook”, ku i është përgjigjur kreut të Lëvizj
Braçe kujtohet për vrasjen e Klodian Rashës, por hallin e ka me Sali Berishën Për herë të parë, zv/kryeministri Erion Brace ka reaguan në lidhje me ngjarjen e rëndë të vrasjes së 25 vjecarit në Tira
Braçe thirrje qytetarëve: Më rëndë se kurrë, a doni të izolohemi sërish?! "Gjithcka e kishim dhe e kemi ende ne në dorë; e di që është e vështirë kështu, por duhen kufizuar patjetër takimet jash
Shpërthen Erion Braçe: Lulzim Basha është një mutacion i Sali Berishës Zv.kryeministri, Erion Braçe ka komentuar akuzat e kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me fshehjen e numrit të viktimave
Erion Braçe: Vetëm kaq? Paratë që fituat të mbeten te fusha Erion Braçe i ka bërë thirrje sot lojtarëve të kombëtares shqiptare që të kërkojnë nga FSHF që të ardhurat e siguruara n
Braçe i përvishet ashpër qytetarit që e kritikoi: Qorr! (FOTO LAJM) Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka nisur një fushëtë kundër komentuesve të cilët komentojnë negativisht ndaj qeverisë
Braçe tallet keq me Bashën: Sa bëjnë 6×7+25 prill? Kryetari i opozitës Lulzim Basha njihet për gafat e tij, sidomos në aritmetikë. Zv. kryeministri, Erion Braçe, është
Ralf Gjoni "sulmon" Braçen, ndërhyn garda Seanca e sotme plenare është shoqëruar me debate të forta mes deputetes Vasilika Hysi dhe deputetit të opozitës Ralf Gjo
I "zbuloi" shtëpinë 500 mijë euro në Palasë, Basha paralajmëron padi ndaj Braçes Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas akuzave të zv.kryeministrit Braçe se ai ka blerë shtëpi në Palasë në vlerën e
Naftëtaret e Ballshit shpërthejnë në lot: Ku është Braçe që hapte gojën "yyy" Përfaqësueset e PD, Oriola Pampuri dhe Dhurata Çupi kanë udhëtuar drejt Ballshit për të folur nga afër me naftëtaret që
Erion Braçe del nga vetja dhe ofendon rëndë qytetarët: O b*le! (FOTO LAJM) Takimi Bashës me taksistët ditën e djeshme nuk ka kaluar pa u komentuar edhe nga zëvëndës kryeministri Erion Braçe. "
Braçe "ndihmon" Sali Berishën: 4 zonat e përshtatshme për të garuar për deputet "Jam i bindur se Sali Berisha do ishte fiks si deputet ne Bulevard!" Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar pas
Braçe i kujton Berishës Gërdecin: Kandido aty për deputet Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar me një postim në rrjetin social Facebook në lidhje me deklaratën e Bashës se
"PS do vjedhë zgjedhjet", Braçe përplaset me PD-në pas akuzave Partia Demokratike ka ngritur akuza ndaj qeverisë Rama se ka nisur që tani të vjedhë zgjedhjet. Pikërisht për këtë, k
"Ping-pong" me akuzat për shitjen e detit, Braçe nxjerr videon për Bashën Zëvendëskryeministri, Erion Braçe ka bërë një postim në rrjetin social Instagram ku ka reaguar sërish në lidhje me debat
Braçe për zgjerimin e Greqisë 12 milje në Jon: Qetësohuni, nuk na ka pushtuar kush! "Nuk na ka pushtuar kush e as po na rrëmben kush tokë, det!" Pas deklaratave të kryeministrit Kyriakos Mitsotakis se